Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jacques Bellange på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jacques Bellange: nøkkeltall
Det mest viste verket er The Three Marys at the Tomb: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 18% av visningene til Jacques Bellange. Deretter The Annunciation og he Virgin and Child with the Magdalen and Saint Anne. Totalt 1600 besøk: 500 på kunstnersiden, 1100 på verkene. Publikum minker: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1400 besøk. Én smak skiller seg ut: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 55% av de besøkte, med kun 27% av katalogen.
Jacques Bellange: de 8 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 8 verkene til Jacques Bellange som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Three Marys at the Tomb, 1620
200 visninger · 18.2%
-
2
The Annunciation
200 visninger · 18.2%
-
3
he Virgin and Child with the Magdalen and Saint Anne
200 visninger · 18.2%
-
4
Lamentation, 1615
100 visninger · 9.1%
-
5
Gypsy with a Child
100 visninger · 9.1%
-
6
Equestrian statue
100 visninger · 9.1%
-
7
Hurdy-Gurdy Player
100 visninger · 9.1%
-
8
The Virgin with a Spindle
100 visninger · 9.1%
Hvordan endrer publikummet til Jacques Bellange seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvordan har verkene til Jacques Bellange blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Jacques Bellange?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 50.0% | 66.7% |
| Rolig | 16.7% | 33.3% |
| Dramatisk | 16.7% | 0.0% |
| Kraftfullt | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.7% | 9.1% |
| Myk skygge | 6.7% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 26.7% | 54.5% |
| Lyssterk balanse | 26.7% | 9.1% |
| Lyssterk | 33.3% | 18.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 80.0% | 81.8% |
| Subtile farger | 20.0% | 18.2% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 76.9% | 75.0% |
| Jordnær | 7.7% | 12.5% |
| Monokrom | 7.7% | 12.5% |
| Pastellfarger | 7.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 81.8% |
| Balansert | 33.3% | 9.1% |
| Klar og intens | 6.7% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 26.7% | 18.2% |
| Mild | 13.3% | 9.1% |
| Balansert | 6.7% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 33.3% | 36.4% |
| Uttalelse | 20.0% | 27.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 6.7% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 13.3% | 0.0% |
| Samstemt palett | 80.0% | 90.9% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Jacques Bellange gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lamentation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Marys at the Tomb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Amazon on horseback | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gentleman in ancient costume | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin with a Spindle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hurdy-Gurdy Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| he Virgin and Child with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Military figures outside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melchior, seen from behind,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Jacques Bellange?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Jacques Bellange ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Jacques Bellange: korte svar
Hva er det mest viste verket til Jacques Bellange?
- The Three Marys at the Tomb: 200 besøk, 18% av visningene til Jacques Bellange. Listen går ned til rank 8.
Hvor mange besøk får Jacques Bellange?
- 1600 de siste tolv månedene (500 på kunstnersiden, 1100 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Jacques Bellange?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 55% av besøkene for 27% av katalogen.