Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til J. C. Leyendecker på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
J. C. Leyendecker: publikum i et nøtteskall
Study for Butterfly Couple fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 25% av alle visninger av J. C. Leyendecker på OriginalUniqueArt.com. Hailing You for the U.S. Navy og At Tea følger. J. C. Leyendecker har generert 4100 besøk: 2500 på kunstnersiden og 1600 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 350% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Oct 2026, med 1800 besøk. Publikum ser på enheter (59%), telefoner (39%) og nettbrett (2%). Publikum har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 75% av besøkene, for 46% av kunstnerens katalog.
De 7 verkene til J. C. Leyendecker som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 7 verkene til J. C. Leyendecker som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Study for Butterfly Couple, 1923
500 visninger · 25.0%
-
2
Hailing You for the U.S. Navy, 1918
400 visninger · 20.0%
-
3
At Tea
400 visninger · 20.0%
-
4
'Success. Christmas Number (34 x 25 CM) (1900)
400 visninger · 20.0%
-
5
(53 x 40 CM) (1896)
100 visninger · 5.0%
-
6
'The Inland Printer. December', (43 x 25 CM) (1896)
100 visninger · 5.0%
-
7
Great War Victory Illustration for The Saturday Evening Post, 1918, 1918
100 visninger · 5.0%
Hvor mange ser på J. C. Leyendecker hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 600 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
| Oct 2026 | 1100 | 700 |
Hvor ofte blir verkene til J. C. Leyendecker sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til J. C. Leyendecker?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Drømmende og romantisk | 25.0% | 50.0% |
| Nostalgi preget | 25.0% | 40.0% |
| Inspirerende og visjonær | 25.0% | 10.0% |
| Elegant | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 25.0% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 25.0% | 40.0% |
| Lyset som bryter frem | 25.0% | 10.0% |
| Dramatisk | 25.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 15.4% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 53.8% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 23.1% | 25.0% |
| Lyssterk | 7.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 23.1% | 20.0% |
| Subtile farger | 23.1% | 30.0% |
| Balansert mykhet | 46.2% | 45.0% |
| Tydelig fargepreg | 7.7% | 5.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 62.5% |
| Nøytrale toner | 40.0% | 31.2% |
| Pastellfarger | 10.0% | 6.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 23.1% | 20.0% |
| Balansert | 61.5% | 70.0% |
| Klar og intens | 15.4% | 10.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 23.1% | 5.0% |
| Balansert | 15.4% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 15.4% | 20.0% |
| Uttalelse | 46.2% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 23.1% | 20.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.7% | 20.0% |
| Balansert harmoni | 7.7% | 25.0% |
| Sterk fargeharmoni | 30.8% | 25.0% |
| Samstemt palett | 30.8% | 10.0% |
Hvilke verk av J. C. Leyendecker vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Tea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Study for Butterfly Couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 200 |
| Great War Victory Illustrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| [Male Fashion Model] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Success. Thanksgiving Numb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hailing You for the U.S. Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Kuppenheimer Good Clothes (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The Inland Printer. August… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Inland Printer. April', (4… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se J. C. Leyendecker?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2400 | 58.5% |
| telefoner | 1600 | 39.0% |
| nettbrett | 100 | 2.4% |
I hvilke språk følger folk J. C. Leyendecker?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 500 | 45.5% |
| Polish | 300 | 27.3% |
| English | 100 | 9.1% |
| French | 100 | 9.1% |
| Portuguese | 100 | 9.1% |
Hvor mange ser J. C. Leyendecker hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 400 |
| Sun 25 Oct | 500 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 400 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 400 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 400 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 700 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om J. C. Leyendecker
Hvilke verk av J. C. Leyendecker vekker mest oppmerksomhet?
- Study for Butterfly Couple, med 500 visninger (25% av alle visninger for J. C. Leyendecker). Rangeringen ovenfor viser 7 verk.
Hvor mange ser på J. C. Leyendecker på OriginalUniqueArt.com?
- 4100 besøk de siste tolv månedene: 2500 på kunstnersiden og 1600 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på J. C. Leyendecker?
- Folk ser på J. C. Leyendecker på enheter (59%), telefoner (39%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 59% av besøkene.
Hvilken type verk av J. C. Leyendecker foretrekker folk?
- Uttalelse (Kontrast): 75% av besøkene, mot 46% av katalogen.