Hugh Cameron Publikum og toppverk

1835 – 1918

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hugh Cameron på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Hugh Cameron: nøkkeltall

Det mest viste verket er Harvest Time in Lorne: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av visningene til Hugh Cameron. Deretter Stirling Castle og Largo Bay. Totalt 9800 besøk: 7500 på kunstnersiden, 2300 på verkene. Publikum vokser: 10% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Oct 2026 med 3300 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (55%), telefoner (30%) og nettbrett (15%). Én smak skiller seg ut: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 75% av de besøkte, med kun 42% av katalogen.

Hugh Cameron: de 10 mest viste verkene

Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Hugh Cameron som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.

  1. Harvest Time in Lorne 1 Harvest Time in Lorne, 1888 400 visninger · 16.7%
  2. Stirling Castle 2 Stirling Castle 300 visninger · 12.5%
  3. Largo Bay 3 Largo Bay, 1877 300 visninger · 12.5%
  4. Harvest Time near St Fillans, Perthshire 4 Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877 200 visninger · 8.3%
  5. Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 5 Evening 'Slow from the Sky the Light Declines' 200 visninger · 8.3%
  6. Highland Loch 6 Highland Loch 200 visninger · 8.3%
  7. Loch Achray and Benvenue 7 Loch Achray and Benvenue, 1875 100 visninger · 4.2%
  8. Dunblane Cathedral 8 Dunblane Cathedral, 1892 100 visninger · 4.2%
  9. Stirling Castle 9 Stirling Castle 100 visninger · 4.2%
  10. Haymaking in the Scottish Countryside 10 Haymaking in the Scottish Countryside, 1881 100 visninger · 4.2%

Hvordan endrer publikummet til Hugh Cameron seg fra måned til måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 202613001200
Aug 202610000
Sep 20262900100
Oct 202623001000

Hvordan har verkene til Hugh Cameron blitt sett i løpet av året?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Hugh Cameron gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Harvest Time near St Fillan…00000000100000
A Lonely Life000000000000
Gleaners000000000000
Harvest Time in Lorne0000000020000200
The Toilet000000000000
The Light of the Fireside000000000000
The Bait Gatherers000000000000
Dunblane Cathedral00000000100000
Stirling Castle000000001000100100
Going to the Hay000000000000

Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Hugh Cameron blitt sett?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter540055.1%
telefoner290029.6%
nettbrett150015.3%

Hvilke språk bruker publikummet til Hugh Cameron?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SpråkBesøkningerDel
English140093.3%
Italian1006.7%

Hvordan ser de daglige besøkene til Hugh Cameron ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct100
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct0
Fri 30 Oct100
Sat 31 Oct100
Sun 1 Nov0
Mon 2 Nov100
Tue 3 Nov0
Wed 4 Nov400
Thu 5 Nov (prognose)100
Fri 6 Nov (prognose)200
Sat 7 Nov (prognose)100
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)100
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)400
Thu 12 Nov (prognose)100
Fri 13 Nov (prognose)300
Sat 14 Nov (prognose)100
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)100
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)500
Thu 19 Nov (prognose)200
Fri 20 Nov (prognose)300
Sat 21 Nov (prognose)200
Sun 22 Nov (prognose)0
Mon 23 Nov (prognose)200
Tue 24 Nov (prognose)0
Wed 25 Nov (prognose)600

Hugh Cameron: korte svar

Hva er det mest viste verket til Hugh Cameron?

Harvest Time in Lorne: 400 besøk, 17% av visningene til Hugh Cameron. Listen går ned til rank 10.

Hvor mange besøk får Hugh Cameron?

9800 de siste tolv månedene (7500 på kunstnersiden, 2300 på verkene).

Ser folk på Hugh Cameron på en telefon eller en datamaskin?

På begge: enheter (55%), telefoner (30%) og nettbrett (15%); enheter leder med 55%.

Foretrekker publikum en bestemt type verk av Hugh Cameron?

Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 75% av besøkene for 42% av katalogen.