Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hermanus Koekkoek på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Hermanus Koekkoek: hva et år med besøk viser
Shipping in a Calm - Hermanus Koekkoek the Elder er det mest viste verket: 300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 27% av all oppmerksomhet rettet mot Hermanus Koekkoek. Etterfølges av Loading Boats og Small Shipping. Kunstnersiden fikk 200 besøk og verkene 900: 1100 totalt. Oppmerksomheten er ned 50% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 800 besøk. De foretrekker Mild lysstyrke (Lysstyrke): 64% av besøk mot 26% av katalogen.
De 8 mest viste verkene til Hermanus Koekkoek
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Hermanus Koekkoek.
-
1
Shipping in a Calm - Hermanus Koekkoek the Elder, 2026
300 visninger · 27.3%
-
2
Loading Boats, 1866
200 visninger · 18.2%
-
3
Small Shipping
100 visninger · 9.1%
-
4
Unloading The Catch
100 visninger · 9.1%
-
5
Shipping off a Jetty
100 visninger · 9.1%
-
6
Shipping in a stiff breeze
100 visninger · 9.1%
-
7
Looking Offshore From The Dock
100 visninger · 9.1%
-
8
Shipping in a Calm
100 visninger · 9.1%
Når besøker folk siden til Hermanus Koekkoek?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Når er verkene til Hermanus Koekkoek åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Hermanus Koekkoek?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 6.0% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 63.6% |
| Lyssterk balanse | 54.0% | 27.3% |
| Lyssterk | 10.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 45.5% |
| Subtile farger | 44.0% | 54.5% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 80.0% | 62.5% |
| Jordnær | 17.5% | 37.5% |
| Monokrom | 2.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 18.2% |
| Balansert | 56.0% | 81.8% |
| Klar og intens | 18.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 9.1% |
| Mild | 20.0% | 27.3% |
| Balansert | 18.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 54.5% |
| Uttalelse | 22.0% | 9.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 18.2% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 63.6% |
| Samstemt palett | 36.0% | 9.1% |
Hvilke verk av Hermanus Koekkoek er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shipping in a Calm - Herman… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Restless River with Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats at Anchor nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Turbulent Water, in the For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calm river scene with ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Zuiderzee wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Havenhoofd near Stormy Weat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| boats + fishermen at the sh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Hermanus Koekkoek?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Hermanus Koekkoek, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 300 |
Hva folk spør om angående Hermanus Koekkoek
Hvilket verk av Hermanus Koekkoek har flest visninger?
- Shipping in a Calm - Hermanus Koekkoek the Elder først, med 300 visninger, som utgjør 27% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Hermanus Koekkoek på OriginalUniqueArt.com?
- 1100 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnersiden, 900 til verkene.
Hvilke verk av Hermanus Koekkoek treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Mild lysstyrke (Lysstyrke) får 64% av visningene for 26% av katalogen.