Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gustave Doré på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Gustave Doré: hva et år med besøk viser
The Valley of Tears er det mest viste verket: 4000 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 2% av all oppmerksomhet rettet mot Gustave Doré. Etterfølges av The Vision of Death og Fallet til Åndene Som Reiser Seg Upp. Kunstnersiden fikk 20600 besøk og verkene 203200: 223800 totalt. Oppmerksomheten har økt med 48% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 153500 besøk. Besøkende leser på English (30%), Spanish (13%) og Russian (9%). Besøkende kommer fra United States of America (13%), Spain (9%) og Bulgaria (7%). Besøkende ser på enheter (87%), telefoner (12%) og nettbrett (1%). De foretrekker Jordnær (Fargepalett): 32% av besøk mot 15% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Gustave Doré
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Gustave Doré.
-
1
The Valley of Tears
4000 visninger · 1.7%
-
2
The Vision of Death, 1868
3900 visninger · 1.7%
-
3
Fallet til Åndene Som Reiser Seg Upp
3700 visninger · 1.6%
-
4
Akrobatene
3000 visninger · 1.3%
-
5
The Inferno, Canto 9, lines 87-89. To the gate He came, and with his wand touch’d it, whereat Open without impediment it flew.
2400 visninger · 1.0%
-
6
Paolo og Francesca II
2400 visninger · 1.0%
-
7
Souvenir of Loch Lomond, 1875
2200 visninger · 0.9%
-
8
Paradise Lost
1900 visninger · 0.8%
-
9
The Neophyte (First Experience of the Monastery)
1800 visninger · 0.8%
-
10
Angsten i hagen
1600 visninger · 0.7%
Når besøker folk siden til Gustave Doré?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 300 | 10200 |
| Jul 2026 | 4600 | 148900 |
| Aug 2026 | 1600 | 9000 |
| Sep 2026 | 6100 | 13700 |
| Oct 2026 | 8000 | 21400 |
Når er verkene til Gustave Doré åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Gustave Doré?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 87.5% | 82.4% |
| Drømmende og romantisk | 6.2% | 11.0% |
| Elegant | 0.0% | 1.9% |
| Eterisk | 0.0% | 1.5% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 1.2% |
| Harmonisk | 6.2% | 0.8% |
| Seren | 0.0% | 0.6% |
| Mystisk | 0.0% | 0.4% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 81.2% | 74.2% |
| Dramatisk | 6.2% | 11.2% |
| Mysteriefylt | 12.5% | 5.0% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 2.6% |
| Alvorstung | 0.0% | 2.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 1.5% |
| Kraftfullt | 0.0% | 1.3% |
| Ettertenksomt | 0.0% | 0.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 22.9% |
| Myk skygge | 24.0% | 21.3% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 36.0% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 16.7% |
| Lyssterk | 2.0% | 3.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 92.0% | 92.8% |
| Subtile farger | 6.0% | 5.3% |
| Balansert mykhet | 2.0% | 1.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.1% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 85.2% | 64.6% |
| Jordnær | 14.8% | 31.8% |
| Mørke toner | 0.0% | 1.9% |
| Monokrom | 0.0% | 1.3% |
| Pastellfarger | 0.0% | 0.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 92.0% | 92.5% |
| Balansert | 8.0% | 7.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 4.5% |
| Mild | 22.0% | 21.1% |
| Balansert | 16.0% | 16.2% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 22.7% |
| Uttalelse | 38.0% | 35.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.0% | 8.0% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 5.5% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 3.9% |
| Sterk fargeharmoni | 8.0% | 19.1% |
| Samstemt palett | 66.0% | 63.6% |
Hvilke verk av Gustave Doré er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akrobatene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 300 | 100 | 700 |
| The Christian Martyrs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 | 0 |
| The Inferno, Canto 9, lines… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 500 | 900 |
| Paradise Lost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 300 | 600 |
| Gd 0001 Red Riding Hood mee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inferno, Canto 22, linea 70… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 100 |
| Souvenir of Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 300 | 900 |
| Satan's Flight Through Chaos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Valley of Tears | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 200 | 200 | 400 |
| Dante og pave Adrian V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 | 200 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Gustave Doré-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 193800 | 86.6% |
| telefoner | 27000 | 12.1% |
| nettbrett | 3000 | 1.3% |
I hvilke språk følges Gustave Doré?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 2300 | 30.3% |
| Spanish | 1000 | 13.2% |
| Russian | 700 | 9.2% |
| Korean | 600 | 7.9% |
| French | 500 | 6.6% |
| Bulgarian | 400 | 5.3% |
| Japanese | 400 | 5.3% |
| Dutch | 300 | 3.9% |
| Chinese | 300 | 3.9% |
| Portuguese | 200 | 2.6% |
Hvor mange besøk per dag får Gustave Doré, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 11 Oct | 2500 |
| Mon 12 Oct | 2400 |
| Tue 13 Oct | 1600 |
| Wed 14 Oct | 1200 |
| Thu 15 Oct | 1600 |
| Fri 16 Oct | 1300 |
| Sat 17 Oct | 1500 |
| Sun 18 Oct | 1900 |
| Mon 19 Oct | 3200 |
| Tue 20 Oct | 2400 |
| Wed 21 Oct | 2100 |
| Thu 22 Oct | 3200 |
| Fri 23 Oct | 1900 |
| Sat 24 Oct | 1900 |
| Sun 25 Oct | 1100 |
| Mon 26 Oct | 1300 |
| Tue 27 Oct | 1200 |
| Wed 28 Oct | 1000 |
| Thu 29 Oct | 2000 |
| Fri 30 Oct | 2500 |
| Sat 31 Oct | 1400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 1700 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 1300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 1700 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 1300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 1600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1000 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1600 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1300 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1000 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1500 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1100 |
Hva folk spør om angående Gustave Doré
Hvilket verk av Gustave Doré har flest visninger?
- The Valley of Tears først, med 4000 visninger, som utgjør 2% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Gustave Doré på OriginalUniqueArt.com?
- 223800 besøk de siste tolv månedene: 20600 til kunstnersiden, 203200 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Gustave Doré?
- Publikum kommer fra enheter (87%), telefoner (12%) og nettbrett (1%); enheter står for 87% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Gustave Doré?
- English (30%), Spanish (13%) og Russian (9%); English utgjør 30%.
Hvilke verk av Gustave Doré treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Jordnær (Fargepalett) får 32% av visningene for 15% av katalogen.