Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Guido Reni på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Guido Reni: nøkkeltall
Det mest viste verket er The Archangel Michael defeating Satan: 3100 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 9% av visningene til Guido Reni. Deretter St Filippo Neri in Ecstasy og Se Mennesket. Totalt 30800 besøk: 6700 på kunstnersiden, 24100 på verkene. Publikum vokser: 84% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 14800 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (72%), telefoner (24%) og nettbrett (4%). Én smak skiller seg ut: Melankolsk (Emosjonell tone) står for 20% av de besøkte, med kun 10% av katalogen.
Guido Reni: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Guido Reni som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Archangel Michael defeating Satan, 1635
3100 visninger · 9.2%
-
2
St Filippo Neri in Ecstasy, 1614
1600 visninger · 4.8%
-
3
Se Mennesket, 1639
1400 visninger · 4.2%
-
4
Head of Christ Crowned with Thorns, 1620
900 visninger · 2.7%
-
5
St Joseph with the Infant Jesus, 1620
800 visninger · 2.4%
-
6
Assumption of the Virgin, 1580
800 visninger · 2.4%
-
7
Evangelist St. Matthew and the Angel, 1640
800 visninger · 2.4%
-
8
Sts Peter and Paul
700 visninger · 2.1%
-
9
Madonna with St. Lucia and St. Mary Magdalene
700 visninger · 2.1%
-
10
Ecce Homo, 1639
600 visninger · 1.8%
Hvordan endrer publikummet til Guido Reni seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 400 |
| Jul 2026 | 1600 | 13200 |
| Aug 2026 | 600 | 2300 |
| Sep 2026 | 1600 | 2800 |
| Oct 2026 | 2700 | 5400 |
Hvordan har verkene til Guido Reni blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Guido Reni?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 54.8% | 55.0% |
| Elegant | 12.9% | 15.5% |
| Eterisk | 9.7% | 15.1% |
| Klassisk | 12.9% | 4.5% |
| Harmonisk | 6.5% | 4.5% |
| Drømmende og romantisk | 3.2% | 3.1% |
| Seren | 0.0% | 2.4% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 25.8% | 26.6% |
| Dramatisk | 19.4% | 22.1% |
| Melankolsk | 9.7% | 20.0% |
| Ettertenksomt | 16.1% | 8.6% |
| Rolig | 3.2% | 7.2% |
| Romantisk og varm | 16.1% | 5.5% |
| Fredfull | 3.2% | 2.8% |
| Alvorstung | 6.5% | 2.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 62.0% | 50.9% |
| Myk skygge | 28.0% | 35.1% |
| Mild lysstyrke | 6.0% | 10.7% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 3.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 26.8% |
| Subtile farger | 38.0% | 45.2% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 17.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 11.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.9% | 80.2% |
| Mørke toner | 9.8% | 13.4% |
| Nøytrale toner | 7.3% | 5.2% |
| Monokrom | 0.0% | 0.8% |
| Pastellfarger | 0.0% | 0.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 50.0% | 37.5% |
| Balansert | 48.0% | 53.6% |
| Klar og intens | 2.0% | 8.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 7.1% |
| Mild | 18.0% | 11.3% |
| Balansert | 16.0% | 13.4% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 29.2% |
| Uttalelse | 36.0% | 39.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 6.6% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 12.2% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 20.2% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 41.7% |
| Samstemt palett | 26.0% | 19.4% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Guido Reni gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Massakren av de uskyldige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Se Mennesket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 100 | 200 | 200 |
| St Filippo Neri in Ecstasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 900 | 0 |
| Saint Roch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Assumption | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Judith Beheads Holofernes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Guido Reni blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 22300 | 72.4% |
| telefoner | 7400 | 24.0% |
| nettbrett | 1100 | 3.6% |
Hvilke språk bruker publikummet til Guido Reni?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 600 | 23.1% |
| Spanish | 500 | 19.2% |
| French | 400 | 15.4% |
| Bulgarian | 200 | 7.7% |
| English | 200 | 7.7% |
| Japanese | 200 | 7.7% |
| Czech | 100 | 3.8% |
| Croatian | 100 | 3.8% |
| Hungarian | 100 | 3.8% |
| Korean | 100 | 3.8% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Guido Reni ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 11 Oct | 1300 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 400 |
| Thu 15 Oct | 600 |
| Fri 16 Oct | 700 |
| Sat 17 Oct | 300 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 400 |
| Tue 20 Oct | 400 |
| Wed 21 Oct | 900 |
| Thu 22 Oct | 400 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 400 |
| Sun 25 Oct | 1000 |
| Mon 26 Oct | 400 |
| Tue 27 Oct | 600 |
| Wed 28 Oct | 900 |
| Thu 29 Oct | 800 |
| Fri 30 Oct | 700 |
| Sat 31 Oct | 700 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 900 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 800 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 1200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 900 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 900 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1300 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1000 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 900 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 800 |
Guido Reni: korte svar
Hva er det mest viste verket til Guido Reni?
- The Archangel Michael defeating Satan: 3100 besøk, 9% av visningene til Guido Reni. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Guido Reni?
- 30800 de siste tolv månedene (6700 på kunstnersiden, 24100 på verkene).
Ser folk på Guido Reni på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (72%), telefoner (24%) og nettbrett (4%); enheter leder med 72%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Guido Reni?
- Ja, Melankolsk (Emosjonell tone): 20% av besøkene for 10% av katalogen.