Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Girolamo Da Santacroce på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Girolamo Da Santacroce: hva et år med besøk viser
The Martyrdom of Saint Lawrence er det mest viste verket: 300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 33% av all oppmerksomhet rettet mot Girolamo Da Santacroce. Etterfølges av The Adoration of the Three Kings - (123) og The Martyrdom of Saint Blaise. Kunstnersiden fikk 600 besøk og verkene 800: 1400 totalt. Oppmerksomheten er ned 50% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1000 besøk. De foretrekker Dramatisk (Emosjonell tone): 100% av besøk mot 10% av katalogen.
De 5 mest viste verkene til Girolamo Da Santacroce
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Girolamo Da Santacroce.
-
1
The Martyrdom of Saint Lawrence, 1555
300 visninger · 33.3%
-
2
The Adoration of the Three Kings - (123)
200 visninger · 22.2%
-
3
The Martyrdom of Saint Blaise
200 visninger · 22.2%
-
4
Christ and the Woman of Samaria, 1530
100 visninger · 11.1%
-
5
The Adoration of the Three Kings - (12)
100 visninger · 11.1%
Når besøker folk siden til Girolamo Da Santacroce?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Når er verkene til Girolamo Da Santacroce åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Girolamo Da Santacroce?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 50.0% | 0.0% |
| Dramatisk intensitet | 20.0% | 100.0% |
| Eterisk | 10.0% | 0.0% |
| Mystisk | 10.0% | 0.0% |
| Seren | 10.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 70.0% | 0.0% |
| Dramatisk | 10.0% | 100.0% |
| Lekent | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 31.0% | 22.2% |
| Myk skygge | 44.8% | 11.1% |
| Mild lysstyrke | 24.1% | 66.7% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 34.5% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 41.4% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 13.8% | 33.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 75.0% | 66.7% |
| Mørke toner | 20.8% | 33.3% |
| Nøytrale toner | 4.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 27.6% | 22.2% |
| Balansert | 62.1% | 44.4% |
| Klar og intens | 10.3% | 33.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.9% | 0.0% |
| Mild | 24.1% | 33.3% |
| Balansert | 6.9% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 34.5% | 11.1% |
| Uttalelse | 27.6% | 55.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.3% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 17.2% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 13.8% | 22.2% |
| Sterk fargeharmoni | 51.7% | 55.6% |
| Samstemt palett | 6.9% | 22.2% |
Hvilke verk av Girolamo Da Santacroce er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Mercury Stealing Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a company at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation to Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Lawr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
I hvilke språk følges Girolamo Da Santacroce?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Girolamo Da Santacroce, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Girolamo Da Santacroce
Hvilket verk av Girolamo Da Santacroce har flest visninger?
- The Martyrdom of Saint Lawrence først, med 300 visninger, som utgjør 33% av visningene. 5 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Girolamo Da Santacroce på OriginalUniqueArt.com?
- 1400 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden, 800 til verkene.
Hvilke verk av Girolamo Da Santacroce treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Dramatisk (Emosjonell tone) får 100% av visningene for 10% av katalogen.