Giovanni Fattori Hvem som ser på

1825 – 1908

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Giovanni Fattori på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Giovanni Fattori: publikum i et nøtteskall

In vedetta (also known as Il Muro Bianco) fanger flest blikk: 2300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 27% av alle visninger av Giovanni Fattori på OriginalUniqueArt.com. Libecciata og Rest in Maremma følger. Giovanni Fattori har generert 7800 besøk: 400 på kunstnersiden og 7400 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 40% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 6200 besøk. Publikum ser på enheter (86%), telefoner (12%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Lyssterk (Lysstyrke): 27% av besøkene, for 2% av kunstnerens katalog.

De 10 verkene til Giovanni Fattori som vekker mest oppmerksomhet

Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Giovanni Fattori som folk åpner mest, med førsteplassen først.

  1. In vedetta (also known as Il Muro Bianco) 1 In vedetta (also known as Il Muro Bianco), 1872 2300 visninger · 26.7%
  2. Libecciata 2 Libecciata, 1880 600 visninger · 7.0%
  3. Rest in Maremma 3 Rest in Maremma 500 visninger · 5.8%
  4. Mandrie Maremmane (also known as I Butteri) 4 Mandrie Maremmane (also known as I Butteri), 1893 300 visninger · 3.5%
  5. La torre rossa (also known as La torre del Marzocco) 5 La torre rossa (also known as La torre del Marzocco), 1875 300 visninger · 3.5%
  6. Il Riposo 6 Il Riposo, 1887 200 visninger · 2.3%
  7. Self-portrait at sixty-nine years 7 Self-portrait at sixty-nine years 200 visninger · 2.3%
  8. Diego Martelli in Castiglioncello 8 Diego Martelli in Castiglioncello 200 visninger · 2.3%
  9. Roman wagons 9 Roman wagons 200 visninger · 2.3%
  10. haystack 10 haystack 200 visninger · 2.3%

Hvor mange ser på Giovanni Fattori hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20264005800
Aug 202601000
Sep 20260600

Hvor ofte blir verkene til Giovanni Fattori sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Giovanni Fattori vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Self Portrait00000000010000
French Soldiers in 185900000000000100
Il Riposo00000000020000
Libecciata000000000200100100
Mary Queen of Scots, at the…000000000000
Portrait of a lady000000000000
Medici scene (Clarice Stroz…000000000000
The massacres of Mantua000000000000
Sketch of the holm oak000000000000
Portrait of the artist's se…000000000000

Hvilke enheter bruker folk for å se Giovanni Fattori?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
EnhetBesøkningerDel
enheter670085.9%
telefoner90011.5%
nettbrett2002.6%

I hvilke språk følger folk Giovanni Fattori?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange ser Giovanni Fattori hver dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se tallene
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep100
Thu 1 Oct100
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct100
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct200
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0

Spørsmål om Giovanni Fattori

Hvilke verk av Giovanni Fattori vekker mest oppmerksomhet?

In vedetta (also known as Il Muro Bianco), med 2300 visninger (27% av alle visninger for Giovanni Fattori). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.

Hvor mange ser på Giovanni Fattori på OriginalUniqueArt.com?

7800 besøk de siste tolv månedene: 400 på kunstnersiden og 7400 på enkeltverk.

På hvilke enheter ser folk på Giovanni Fattori?

Folk ser på Giovanni Fattori på enheter (86%), telefoner (12%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 86% av besøkene.

Hvilken type verk av Giovanni Fattori foretrekker folk?

Lyssterk (Lysstyrke): 27% av besøkene, mot 2% av katalogen.