Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Seurat på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Seurat: hva et år med besøk viser
En søndag ettermiddag på øya La Grande Jatte er det mest viste verket: 102200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 39% av all oppmerksomhet rettet mot Georges Seurat. Etterfølges av Bañistas en Asnieres og Søndag ettermiddag på Île de la Grande Jatte. Kunstnersiden fikk 45900 besøk og verkene 225300: 271200 totalt. Oppmerksomheten har økt med 91% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 121200 besøk. Besøkende leser på English (35%), French (9%) og German (9%). Besøkende kommer fra United States of America (22%), Italy (9%) og Japan (9%). Besøkende ser på enheter (62%), telefoner (32%) og nettbrett (6%). De foretrekker Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 55% av besøk mot 14% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Georges Seurat
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Georges Seurat.
-
1
En søndag ettermiddag på øya La Grande Jatte, 1886
102200 visninger · 38.6%
-
2
Bañistas en Asnieres
10300 visninger · 3.9%
-
3
Søndag ettermiddag på Île de la Grande Jatte
5200 visninger · 2.0%
-
4
Broen ved Courbevoie, 1887
4300 visninger · 1.6%
-
5
Sirkus Sideshow, 1888
4100 visninger · 1.6%
-
6
Eiffeltårnet, 1889
4000 visninger · 1.5%
-
7
Et studie for «En søndag på La Grande Jatte»
3200 visninger · 1.2%
-
8
Teltet, 1891
2500 visninger · 0.9%
-
9
Kanalken ved Gravelines, Petit Fort Philippe, 1890
2300 visninger · 0.9%
-
10
The river Seine at La Grande-Jatte, 1888
2100 visninger · 0.8%
Når besøker folk siden til Georges Seurat?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 4900 |
| Jul 2026 | 8500 | 112700 |
| Aug 2026 | 5400 | 41600 |
| Sep 2026 | 7300 | 26300 |
| Oct 2026 | 24500 | 39800 |
Når er verkene til Georges Seurat åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Georges Seurat?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 59.2% | 76.9% |
| Harmonisk | 18.4% | 7.4% |
| Elegant | 8.2% | 7.5% |
| Nostalgi preget | 2.0% | 3.5% |
| Jordnære toner | 2.0% | 1.2% |
| Moderne og minimalistisk | 2.0% | 1.2% |
| Dramatisk intensitet | 2.0% | 0.6% |
| Kraftfull | 2.0% | 0.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 38.8% | 59.2% |
| Ettertenksomt | 24.5% | 16.9% |
| Rolig | 22.4% | 11.7% |
| Melankolsk | 4.1% | 5.3% |
| Energisk | 6.1% | 2.1% |
| Romantisk og varm | 2.0% | 1.8% |
| Alvorstung | 2.0% | 1.1% |
| Lystig | 0.0% | 0.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 3.4% |
| Myk skygge | 22.0% | 13.8% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 62.6% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 16.8% |
| Lyssterk | 8.0% | 3.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 11.5% |
| Subtile farger | 38.0% | 14.8% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 63.9% |
| Tydelig fargepreg | 16.0% | 9.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.2% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 42.9% | 44.2% |
| Jordnær | 25.7% | 33.1% |
| Mørke toner | 25.7% | 19.1% |
| Naturtoner | 2.9% | 2.6% |
| Pastellfarger | 2.9% | 1.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 6.3% |
| Balansert | 54.0% | 77.2% |
| Klar og intens | 34.0% | 16.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 8.7% |
| Mild | 14.0% | 17.4% |
| Balansert | 8.0% | 5.7% |
| Sterk kontrast | 34.0% | 16.1% |
| Uttalelse | 28.0% | 52.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 14.0% | 54.9% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 9.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 10.9% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 16.4% |
| Samstemt palett | 20.0% | 8.5% |
Hvilke verk av Georges Seurat er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| En søndag ettermiddag på øy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24600 | 33700 | 13000 | 17600 |
| Bañistas en Asnieres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 3300 | 1100 | 1800 | 2100 |
| Sirkus Sideshow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 700 | 800 | 800 |
| Modeller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Søndag ettermiddag på Île d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 2200 | 800 | 400 | 800 |
| Badeende ved Asnières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Studie for "Un dimanche apr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 100 | 200 |
| Endelig studie for bading v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 100 | 200 |
| Les poseuses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1500 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Georges Seurat-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 168700 | 62.2% |
| telefoner | 87300 | 32.2% |
| nettbrett | 15200 | 5.6% |
I hvilke språk følges Georges Seurat?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 8700 | 35.2% |
| French | 2300 | 9.3% |
| German | 2100 | 8.5% |
| Japanese | 2100 | 8.5% |
| Italian | 1900 | 7.7% |
| Arabic | 1100 | 4.5% |
| Bulgarian | 1000 | 4.0% |
| Swedish | 800 | 3.2% |
| Dutch | 700 | 2.8% |
| Russian | 700 | 2.8% |
Hvor mange besøk per dag får Georges Seurat, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 3800 |
| Tue 13 Oct | 3000 |
| Wed 14 Oct | 3200 |
| Thu 15 Oct | 2500 |
| Fri 16 Oct | 1300 |
| Sat 17 Oct | 2300 |
| Sun 18 Oct | 1400 |
| Mon 19 Oct | 2400 |
| Tue 20 Oct | 4300 |
| Wed 21 Oct | 3500 |
| Thu 22 Oct | 5600 |
| Fri 23 Oct | 3600 |
| Sat 24 Oct | 1700 |
| Sun 25 Oct | 3300 |
| Mon 26 Oct | 3700 |
| Tue 27 Oct | 3800 |
| Wed 28 Oct | 3300 |
| Thu 29 Oct | 4400 |
| Fri 30 Oct | 2600 |
| Sat 31 Oct | 1000 |
| Sun 1 Nov | 3800 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 3800 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 4300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 3800 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 4800 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 2900 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 1900 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 3300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 4100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 4600 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 4100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 5200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 3100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 2100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 3500 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 4300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 4800 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 4400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 5500 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 3300 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 2200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 3700 |
Hva folk spør om angående Georges Seurat
Hvilket verk av Georges Seurat har flest visninger?
- En søndag ettermiddag på øya La Grande Jatte først, med 102200 visninger, som utgjør 39% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Georges Seurat på OriginalUniqueArt.com?
- 271200 besøk de siste tolv månedene: 45900 til kunstnersiden, 225300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Georges Seurat?
- Publikum kommer fra enheter (62%), telefoner (32%) og nettbrett (6%); enheter står for 62% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Georges Seurat?
- English (35%), French (9%) og German (9%); English utgjør 35%.
Hvilke verk av Georges Seurat treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) får 55% av visningene for 14% av katalogen.