Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Rouget på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Georges Rouget: hva et år med besøk viser
SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260 er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 22% av all oppmerksomhet rettet mot Georges Rouget. Etterfølges av MORT DE SAINT LOUIS DEVANT TUNIS.25 AOUT 1270 og Mariage de Napoléon Ier et de Marie Louise, 2 avril 1810. Kunstnersiden fikk 700 besøk og verkene 1800: 2500 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 1400 besøk. De foretrekker Elegant (Stemning): 100% av besøk mot 33% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Georges Rouget
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Georges Rouget.
-
1
SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260
400 visninger · 22.2%
-
2
MORT DE SAINT LOUIS DEVANT TUNIS.25 AOUT 1270
200 visninger · 11.1%
-
3
Mariage de Napoléon Ier et de Marie Louise, 2 avril 1810
100 visninger · 5.6%
-
4
SAINT LOUIS RECOIT A PTOLEMAIS LES ENVOYES DU VIEUX DE LA MONTAGNE.1251
100 visninger · 5.6%
-
5
NAPOLEON RECOIT A SAINT CLOUD LE SENATUS CONSULTE QUI LE PROCLAME EMPEREUR DES FRANCAIS.18 MAI 1804
100 visninger · 5.6%
-
6
Portrait du général M. Portrait d'homme (titre ancien)
100 visninger · 5.6%
-
7
CHARLES III, DIT LE SIMPLE, ROI DE FRANCE (879 929)
100 visninger · 5.6%
-
8
FRANCOIS MIRANDA, LIEUTENANT GENERAL ( 1816)
100 visninger · 5.6%
-
9
Oedipe et Antigone sur le mont Cytheron
100 visninger · 5.6%
-
10
LOUIS RENE MADELEINE LEVASSOR DE LA TOUCHE TREVILLE, CONTRE AMIRAL EN 1792 (1745 1804)
100 visninger · 5.6%
Når besøker folk siden til Georges Rouget?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 600 |
Når er verkene til Georges Rouget åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Georges Rouget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 44.4% | 0.0% |
| Elegant | 33.3% | 100.0% |
| Dramatisk intensitet | 22.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 25.6% | 16.7% |
| Myk skygge | 46.2% | 61.1% |
| Mild lysstyrke | 23.1% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 5.1% | 5.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 35.9% | 16.7% |
| Subtile farger | 38.5% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 15.4% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 10.3% | 16.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 76.0% | 69.2% |
| Mørke toner | 20.0% | 23.1% |
| Nøytrale toner | 4.0% | 7.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.5% | 16.7% |
| Balansert | 51.3% | 72.2% |
| Klar og intens | 10.3% | 11.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.7% | 5.6% |
| Mild | 7.7% | 0.0% |
| Balansert | 10.3% | 5.6% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 27.8% |
| Uttalelse | 51.3% | 61.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.1% | 5.6% |
| Mykt sammensatt palett | 15.4% | 22.2% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 43.6% | 55.6% |
| Samstemt palett | 12.8% | 5.6% |
Hvilke verk av Georges Rouget er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Louis Forgiving Pierr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the church Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean-Nicolas Houchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacques-Louis David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Achille Alexandre Alphonse,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The King of Rome in the Tui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JEAN PIERRE THENOT (1803 18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DEBARQUEMENT DE SAINT LOUIS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ALEXANDRE FRANCOIS MARIE, V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FRANCOIS CHRISTOPHE KELLERM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Georges Rouget?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Portuguese | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Georges Rouget, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Georges Rouget
Hvilket verk av Georges Rouget har flest visninger?
- SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260 først, med 400 visninger, som utgjør 22% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Georges Rouget på OriginalUniqueArt.com?
- 2500 besøk de siste tolv månedene: 700 til kunstnersiden, 1800 til verkene.
Hvilke verk av Georges Rouget treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Elegant (Stemning) får 100% av visningene for 33% av katalogen.