Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges De Feure på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Georges De Feure: hva et år med besøk viser
Elegante Près d'une Source er det mest viste verket: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 75% av all oppmerksomhet rettet mot Georges De Feure. Etterfølges av La Fumeuse og Fleurs d'Automne. Kunstnersiden fikk 300 besøk og verkene 800: 1100 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 600 besøk. De foretrekker Mysteriefylt (Emosjonell tone): 100% av besøk mot 25% av katalogen.
De 3 mest viste verkene til Georges De Feure
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Georges De Feure.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
500
Aug 2026
100
300
Sep 2026
0
0
Oct 2026
100
0
Når er verkene til Georges De Feure åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Georges De Feure?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
50.0%
100.0%
Elegant
25.0%
0.0%
Mystisk
25.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Eterisk
50.0%
0.0%
Mysteriefylt
25.0%
100.0%
Ettertenksomt
25.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
14.3%
0.0%
Myk skygge
14.3%
75.0%
Mild lysstyrke
57.1%
25.0%
Lyssterk balanse
7.1%
0.0%
Lyssterk
7.1%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
21.4%
0.0%
Subtile farger
28.6%
87.5%
Balansert mykhet
21.4%
12.5%
Tydelig fargepreg
28.6%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
61.5%
87.5%
Nøytrale toner
15.4%
12.5%
Mørke toner
15.4%
0.0%
Pastellfarger
7.7%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
7.1%
0.0%
Balansert
71.4%
100.0%
Klar og intens
21.4%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
28.6%
12.5%
Mild
14.3%
75.0%
Balansert
14.3%
0.0%
Sterk kontrast
14.3%
0.0%
Uttalelse
28.6%
12.5%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
28.6%
12.5%
Mykt sammensatt palett
7.1%
75.0%
Balansert harmoni
14.3%
0.0%
Sterk fargeharmoni
21.4%
0.0%
Samstemt palett
28.6%
12.5%
Hvilke verk av Georges De Feure er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Woman with Birds or The F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Paul Adam (1862…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Fumeuse
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Fan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le Fruit Defendu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Source du mal (also know…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Toilette Sensationnelle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elegante Près d'une Source
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
0
Femme en rouge (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (AQR79G)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
I hvilke språk følges Georges De Feure?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
Språk
Besøkninger
Del
English
100
50.0%
Spanish
100
50.0%
Hvor mange besøk per dag får Georges De Feure, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
0
Sun 18 Oct
0
Mon 19 Oct
0
Tue 20 Oct
0
Wed 21 Oct
100
Thu 22 Oct
0
Fri 23 Oct
0
Sat 24 Oct
0
Sun 25 Oct
0
Mon 26 Oct
0
Tue 27 Oct
0
Wed 28 Oct
0
Thu 29 Oct
0
Fri 30 Oct
0
Sat 31 Oct
0
Sun 1 Nov
0
Mon 2 Nov
0
Tue 3 Nov
0
Wed 4 Nov
0
Thu 5 Nov
100
Fri 6 Nov
0
Sat 7 Nov (prognose)
0
Sun 8 Nov (prognose)
0
Mon 9 Nov (prognose)
0
Tue 10 Nov (prognose)
0
Wed 11 Nov (prognose)
0
Thu 12 Nov (prognose)
0
Fri 13 Nov (prognose)
0
Sat 14 Nov (prognose)
0
Sun 15 Nov (prognose)
0
Mon 16 Nov (prognose)
0
Tue 17 Nov (prognose)
0
Wed 18 Nov (prognose)
0
Thu 19 Nov (prognose)
0
Fri 20 Nov (prognose)
0
Sat 21 Nov (prognose)
0
Sun 22 Nov (prognose)
0
Mon 23 Nov (prognose)
0
Tue 24 Nov (prognose)
0
Wed 25 Nov (prognose)
0
Thu 26 Nov (prognose)
0
Fri 27 Nov (prognose)
0
Hva folk spør om angående Georges De Feure
Hvilket verk av Georges De Feure har flest visninger?
Elegante Près d'une Source først, med 600 visninger, som utgjør 75% av visningene. 3 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Georges De Feure på OriginalUniqueArt.com?
1100 besøk de siste tolv månedene: 300 til kunstnersiden, 800 til verkene.
Hvilke verk av Georges De Feure treffer smaken til de besøkende?
Verk beskrevet som Mysteriefylt (Emosjonell tone) får 100% av visningene for 25% av katalogen.