Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til George Grosz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
George Grosz: hva et år med besøk viser
"Pillars of Society" – Die Pleite er det mest viste verket: 42900 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 44% av all oppmerksomhet rettet mot George Grosz. Etterfølges av Eklipsen av Solen og Staden. Kunstnersiden fikk 29100 besøk og verkene 26300: 55400 totalt. Oppmerksomheten har økt med 203% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 24300 besøk. Besøkende leser på German (32%), French (15%) og English (13%). Besøkende kommer fra Germany (28%), France (13%) og Italy (11%). Besøkende ser på enheter (58%), telefoner (35%) og nettbrett (7%). De foretrekker Myk skygge (Lysstyrke): 57% av besøk mot 2% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til George Grosz
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til George Grosz.
-
1
"Pillars of Society" – Die Pleite, 1926
42900 visninger · 44.5%
-
2
Eklipsen av Solen, 1926
9600 visninger · 9.9%
-
3
Staden, 1917
3900 visninger · 4.0%
-
4
Kain eller Hitler i Helvete, 1944
3400 visninger · 3.5%
-
5
The Gray Day, 1921
3000 visninger · 3.1%
-
6
Germany a Winter's Tale, 1919
2300 visninger · 2.4%
-
7
Agitatoren, 1928
1600 visninger · 1.7%
-
8
Erotic scene
1500 visninger · 1.6%
-
9
Explosion, 1917
1400 visninger · 1.5%
-
10
Suicide, 1916
1400 visninger · 1.5%
Når besøker folk siden til George Grosz?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 600 |
| Jul 2026 | 3800 | 20500 |
| Aug 2026 | 700 | 2300 |
| Sep 2026 | 5800 | 1000 |
| Oct 2026 | 18700 | 1900 |
Når er verkene til George Grosz åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til George Grosz?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 75.0% | 94.5% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.9% |
| Kraftfull | 0.0% | 1.5% |
| Eventyrlig og leken | 0.0% | 1.4% |
| Mystisk | 0.0% | 0.8% |
| Klassisk | 25.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Anspent | 25.0% | 75.2% |
| Alvorstung | 0.0% | 10.3% |
| Dramatisk | 25.0% | 6.7% |
| Melankolsk | 25.0% | 2.6% |
| Lidenskapelig uttrykk | 0.0% | 1.9% |
| Lekent | 0.0% | 1.4% |
| Energisk | 0.0% | 1.3% |
| Mysteriefylt | 0.0% | 0.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 11.3% |
| Myk skygge | 2.0% | 57.2% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 13.3% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 5.8% |
| Lyssterk | 56.0% | 12.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 56.0% | 57.2% |
| Subtile farger | 12.0% | 15.7% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 22.1% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 4.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.4% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 17.4% | 59.5% |
| Nøytrale toner | 37.0% | 19.3% |
| Pastellfarger | 23.9% | 10.4% |
| Monokrom | 19.6% | 5.0% |
| Mørke toner | 2.2% | 5.4% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.2% |
| Varme toner | 0.0% | 0.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 56.2% |
| Balansert | 36.0% | 35.2% |
| Klar og intens | 20.0% | 8.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 44.0% | 14.9% |
| Mild | 18.0% | 4.2% |
| Balansert | 6.0% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 7.5% |
| Uttalelse | 14.0% | 62.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 48.8% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 17.3% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 19.2% |
| Samstemt palett | 32.0% | 7.6% |
Hvilke verk av George Grosz er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kain eller Hitler i Helvete | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Eklipsen av Solen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1900 | 0 | 0 | 0 |
| Staden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 600 | 100 |
| "Pillars of Society" – Die… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 200 | 100 | 600 |
| Pit, The | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 0 | 0 |
| Agitatoren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Germany a Winter's Tale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 300 |
| Portrait of the Writer Walt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The enemy of the rainbow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Clock-Faced Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for George Grosz-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 32300 | 58.3% |
| telefoner | 19400 | 35.0% |
| nettbrett | 3700 | 6.7% |
I hvilke språk følges George Grosz?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 5900 | 32.4% |
| French | 2700 | 14.8% |
| English | 2400 | 13.2% |
| Spanish | 1800 | 9.9% |
| Italian | 1300 | 7.1% |
| Polish | 1300 | 7.1% |
| Portuguese | 700 | 3.8% |
| Korean | 500 | 2.7% |
| Russian | 500 | 2.7% |
| Swedish | 400 | 2.2% |
Hvor mange besøk per dag får George Grosz, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 1700 |
| Fri 16 Oct | 2400 |
| Sat 17 Oct | 2200 |
| Sun 18 Oct | 2400 |
| Mon 19 Oct | 2100 |
| Tue 20 Oct | 2200 |
| Wed 21 Oct | 3500 |
| Thu 22 Oct | 3700 |
| Fri 23 Oct | 2400 |
| Sat 24 Oct | 1500 |
| Sun 25 Oct | 1200 |
| Mon 26 Oct | 2000 |
| Tue 27 Oct | 1600 |
| Wed 28 Oct | 2400 |
| Thu 29 Oct | 2500 |
| Fri 30 Oct | 2300 |
| Sat 31 Oct | 2000 |
| Sun 1 Nov | 2400 |
| Mon 2 Nov | 2600 |
| Tue 3 Nov | 1800 |
| Wed 4 Nov | 4500 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 3000 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 2700 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 2200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 2300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 2500 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 2100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 4000 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 3100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 2800 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 2200 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 2400 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 2600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 2200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 4100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 3200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 2900 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 2300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 2400 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 2700 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 2300 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 4200 |
Hva folk spør om angående George Grosz
Hvilket verk av George Grosz har flest visninger?
- "Pillars of Society" – Die Pleite først, med 42900 visninger, som utgjør 44% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til George Grosz på OriginalUniqueArt.com?
- 55400 besøk de siste tolv månedene: 29100 til kunstnersiden, 26300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til George Grosz?
- Publikum kommer fra enheter (58%), telefoner (35%) og nettbrett (7%); enheter står for 58% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til George Grosz?
- German (32%), French (15%) og English (13%); German utgjør 32%.
Hvilke verk av George Grosz treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Myk skygge (Lysstyrke) får 57% av visningene for 2% av katalogen.