Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Franz von Stuck på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Franz von Stuck: nøkkeltall
Det mest viste verket er Lucifer: 8600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 28% av visningene til Franz von Stuck. Deretter Portrait of Frau Feez og von Lucifer. Totalt 33700 besøk: 8800 på kunstnersiden, 24900 på verkene. Publikum vokser: 170% flere besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Oct 2026 med 12400 besøk. Publikums språk: Japanese (29%), English (19%) og French (12%). Publikums land: Japan (29%), France (12%) og Germany (10%). Enhetsfordeling for publikum: telefoner (55%), enheter (42%) og nettbrett (3%). Én smak skiller seg ut: Mørkest (Lysstyrke) står for 68% av de besøkte, med kun 28% av katalogen.
Franz von Stuck: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Franz von Stuck som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Lucifer
8600 visninger · 28.5%
-
2
Portrait of Frau Feez
2600 visninger · 8.6%
-
3
von Lucifer
2500 visninger · 8.3%
-
4
The Wild Hunt, 1899
2100 visninger · 7.0%
-
5
Inferno, 1908
1300 visninger · 4.3%
-
6
Wild Chase, 1889
800 visninger · 2.6%
-
7
Junge
800 visninger · 2.6%
-
8
Fight for the Female, 1927
700 visninger · 2.3%
-
9
Sin, 1893
700 visninger · 2.3%
-
10
Orpheus
700 visninger · 2.3%
Hvordan endrer publikummet til Franz von Stuck seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 2100 | 9300 |
| Aug 2026 | 1100 | 4100 |
| Sep 2026 | 1700 | 2900 |
| Oct 2026 | 3800 | 8600 |
Hvordan har verkene til Franz von Stuck blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Franz von Stuck?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 80.0% | 92.0% |
| Kraftfull | 0.0% | 2.3% |
| Mystisk | 5.0% | 1.9% |
| Eventyrlig og leken | 0.0% | 1.5% |
| Eterisk | 5.0% | 0.8% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 1.1% |
| Klassisk | 10.0% | 0.0% |
| Seren | 0.0% | 0.4% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 21.1% | 44.3% |
| Dramatisk | 26.3% | 27.3% |
| Ettertenksomt | 5.3% | 9.8% |
| Mysteriefylt | 21.1% | 8.3% |
| Melankolsk | 10.5% | 2.6% |
| Energisk | 0.0% | 2.3% |
| Lekent | 0.0% | 1.5% |
| Kraftfullt | 5.3% | 0.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 28.0% | 67.9% |
| Myk skygge | 24.0% | 13.9% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 15.9% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 2.0% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 56.0% | 66.2% |
| Subtile farger | 12.0% | 10.9% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 8.3% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 14.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 60.5% | 49.8% |
| Monokrom | 5.3% | 42.2% |
| Nøytrale toner | 28.9% | 2.7% |
| Mørke toner | 5.3% | 5.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.0% | 68.2% |
| Balansert | 36.0% | 17.5% |
| Klar og intens | 12.0% | 14.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 40.7% |
| Mild | 20.0% | 14.6% |
| Balansert | 10.0% | 2.6% |
| Sterk kontrast | 4.0% | 11.9% |
| Uttalelse | 58.0% | 30.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 4.6% |
| Mykt sammensatt palett | 14.0% | 28.1% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 8.9% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 53.6% |
| Samstemt palett | 30.0% | 4.6% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Franz von Stuck gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Synden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucifer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Wounded Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 200 |
| Lucifer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1500 | 1100 | 500 | 4700 |
| Wine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Kiss of the Sphinx | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Sisyphus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 |
| Glow Worms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har Franz von Stuck blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 18400 | 54.6% |
| enheter | 14300 | 42.4% |
| nettbrett | 1000 | 3.0% |
Hvilke språk bruker publikummet til Franz von Stuck?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 1200 | 28.6% |
| English | 800 | 19.0% |
| French | 500 | 11.9% |
| German | 400 | 9.5% |
| Dutch | 300 | 7.1% |
| Czech | 200 | 4.8% |
| Russian | 200 | 4.8% |
| Italian | 100 | 2.4% |
| Georgian | 100 | 2.4% |
| Korean | 100 | 2.4% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Franz von Stuck ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 300 |
| Fri 16 Oct | 400 |
| Sat 17 Oct | 400 |
| Sun 18 Oct | 400 |
| Mon 19 Oct | 400 |
| Tue 20 Oct | 700 |
| Wed 21 Oct | 1400 |
| Thu 22 Oct | 1500 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 800 |
| Sun 25 Oct | 400 |
| Mon 26 Oct | 700 |
| Tue 27 Oct | 500 |
| Wed 28 Oct | 900 |
| Thu 29 Oct | 400 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 800 |
| Sun 1 Nov | 800 |
| Mon 2 Nov | 600 |
| Tue 3 Nov | 700 |
| Wed 4 Nov | 800 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1000 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 1100 |
Franz von Stuck: korte svar
Hva er det mest viste verket til Franz von Stuck?
- Lucifer: 8600 besøk, 28% av visningene til Franz von Stuck. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Franz von Stuck?
- 33700 de siste tolv månedene (8800 på kunstnersiden, 24900 på verkene).
Ser folk på Franz von Stuck på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: telefoner (55%), enheter (42%) og nettbrett (3%); telefoner leder med 55%.
Følges Franz von Stuck på flere språk?
- Ja: Japanese (29%), English (19%) og French (12%). Japanese leder med 29%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Franz von Stuck?
- Ja, Mørkest (Lysstyrke): 68% av besøkene for 28% av katalogen.