Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til František Kupka på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
František Kupka: publikum i et nøtteskall
The Black Idol (Resistance) fanger flest blikk: 2700 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 8% av alle visninger av František Kupka på OriginalUniqueArt.com. Woman Picking Flowers og Piano Keys Lake følger. František Kupka har generert 27600 besøk: 6900 på kunstnersiden og 20700 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 133% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 19500 besøk. Publikum ser på enheter (75%), telefoner (24%) og nettbrett (1%). Publikum har en preferanse for Ettertenksomt (Emosjonell tone): 32% av besøkene, for 8% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til František Kupka som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til František Kupka som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
The Black Idol (Resistance), 1903
2700 visninger · 8.2%
-
2
Woman Picking Flowers, 1909
1700 visninger · 5.2%
-
3
Piano Keys Lake, 1905
1600 visninger · 4.9%
-
4
The Cathedral, 1913
1400 visninger · 4.3%
-
5
Ms. Kupka between vertical
1200 visninger · 3.6%
-
6
Water. The Bather., 1907
900 visninger · 2.7%
-
7
The Gallien girl, 1910
700 visninger · 2.1%
-
8
Twisted black lines
700 visninger · 2.1%
-
9
Around a Point
600 visninger · 1.8%
-
10
Ballad of Epona, 1900
600 visninger · 1.8%
Hvor mange ser på František Kupka hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 2300 | 17200 |
| Aug 2026 | 900 | 1100 |
| Sep 2026 | 1300 | 500 |
| Oct 2026 | 2400 | 1800 |
Hvor ofte blir verkene til František Kupka sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til František Kupka?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 30.8% | 31.5% |
| Seren | 15.4% | 27.0% |
| Elegant | 15.4% | 12.5% |
| Dramatisk intensitet | 7.7% | 9.5% |
| Mystisk | 15.4% | 7.5% |
| Harmonisk | 7.7% | 4.0% |
| Kraftfull | 0.0% | 4.0% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 3.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 7.7% | 32.5% |
| Rolig | 15.4% | 22.0% |
| Fredfull | 15.4% | 9.0% |
| Dramatisk | 7.7% | 8.5% |
| Mysteriefylt | 15.4% | 8.0% |
| Eterisk | 15.4% | 4.0% |
| Sjelelig oppløftende | 15.4% | 4.0% |
| Energisk | 0.0% | 4.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.0% | 10.3% |
| Myk skygge | 24.0% | 33.7% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 25.5% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 23.7% |
| Lyssterk | 12.0% | 6.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 13.7% |
| Subtile farger | 30.0% | 37.1% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 22.2% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 26.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 48.7% | 32.9% |
| Jordnær | 30.8% | 35.0% |
| Mørke toner | 10.3% | 25.1% |
| Pastellfarger | 5.1% | 4.1% |
| Metalliske toner | 5.1% | 2.1% |
| Naturtoner | 0.0% | 0.4% |
| Varme toner | 0.0% | 0.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 22.2% |
| Balansert | 54.0% | 48.9% |
| Klar og intens | 14.0% | 28.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 2.4% |
| Mild | 16.0% | 14.9% |
| Balansert | 8.0% | 7.3% |
| Sterk kontrast | 16.0% | 25.5% |
| Uttalelse | 44.0% | 49.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 30.7% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 15.2% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 18.2% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 31.3% |
| Samstemt palett | 18.0% | 4.6% |
Hvilke verk av František Kupka vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Around a Point | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Disks of Newton, Study for… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Planes by Colors, Large Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Mme Kupka among Verticals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Babylon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Piano Keys Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 300 |
| Water. The Bather. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 | 0 |
| The Lotus Soul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se František Kupka?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 20800 | 75.4% |
| telefoner | 6600 | 23.9% |
| nettbrett | 200 | 0.7% |
I hvilke språk følger folk František Kupka?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Czech | 400 | 18.2% |
| Korean | 400 | 18.2% |
| English | 300 | 13.6% |
| Finnish | 300 | 13.6% |
| French | 300 | 13.6% |
| German | 100 | 4.5% |
| Spanish | 100 | 4.5% |
| Italian | 100 | 4.5% |
| Slovak | 100 | 4.5% |
| Chinese | 100 | 4.5% |
Hvor mange ser František Kupka hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 700 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 300 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 400 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 400 |
| Wed 21 Oct | 900 |
| Thu 22 Oct | 300 |
| Fri 23 Oct | 200 |
| Sat 24 Oct | 600 |
| Sun 25 Oct | 1200 |
| Mon 26 Oct | 300 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 1200 |
| Thu 29 Oct | 700 |
| Fri 30 Oct | 700 |
| Sat 31 Oct | 500 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 500 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 500 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 600 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 900 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 500 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 900 |
Spørsmål om František Kupka
Hvilke verk av František Kupka vekker mest oppmerksomhet?
- The Black Idol (Resistance), med 2700 visninger (8% av alle visninger for František Kupka). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på František Kupka på OriginalUniqueArt.com?
- 27600 besøk de siste tolv månedene: 6900 på kunstnersiden og 20700 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på František Kupka?
- Folk ser på František Kupka på enheter (75%), telefoner (24%) og nettbrett (1%); enheter utgjør 75% av besøkene.
Hvilken type verk av František Kupka foretrekker folk?
- Ettertenksomt (Emosjonell tone): 32% av besøkene, mot 8% av katalogen.