Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frank R Dickinson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frank R Dickinson: nøkkeltall
Det mest viste verket er In memoriam: 400 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 44% av visningene til Frank R Dickinson. Deretter Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey og Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto). Totalt 1800 besøk: 900 på kunstnersiden, 900 på verkene. Publikum vokser: 300% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1300 besøk. Én smak skiller seg ut: Myk skygge (Lysstyrke) står for 67% av de besøkte, med kun 45% av katalogen.
Frank R Dickinson: de 6 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 6 verkene til Frank R Dickinson som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
In memoriam
400 visninger · 44.4%
-
2
Interior of an Air Raid Shelter at The Grove, Carshalton, Surrey, 1941
100 visninger · 11.1%
-
3
Scheme for the Re Planning of Carshalton, Surrey (recto), 1950
100 visninger · 11.1%
-
4
'Give to us each day our daily bread' (triptych, centre panel), 1936
100 visninger · 11.1%
-
5
Carshalton High Street, Surrey, Looking West, 1942
100 visninger · 11.1%
-
6
'Give to us each day our daily bread' (triptych, right wing), 1936
100 visninger · 11.1%
Hvordan endrer publikummet til Frank R Dickinson seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hvordan har verkene til Frank R Dickinson blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Frank R Dickinson?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.3% | 22.2% |
| Myk skygge | 45.5% | 66.7% |
| Mild lysstyrke | 27.3% | 11.1% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 54.5% | 33.3% |
| Subtile farger | 45.5% | 66.7% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 54.5% | 33.3% |
| Balansert | 45.5% | 66.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.2% | 11.1% |
| Mild | 18.2% | 22.2% |
| Balansert | 27.3% | 44.4% |
| Sterk kontrast | 18.2% | 11.1% |
| Uttalelse | 18.2% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 63.6% | 77.8% |
| Mykt sammensatt palett | 18.2% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 18.2% | 11.1% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Frank R Dickinson gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of an Air Raid She… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton Church, Surrey,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marigolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'The Greyhound' from Pound… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Carshalton High Street, Sur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In memoriam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| 'Give to us each day our da… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Civilisation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Frank R Dickinson?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Czech | 200 | 50.0% |
| Bulgarian | 100 | 25.0% |
| Italian | 100 | 25.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Frank R Dickinson ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 200 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Frank R Dickinson: korte svar
Hva er det mest viste verket til Frank R Dickinson?
- In memoriam: 400 besøk, 44% av visningene til Frank R Dickinson. Listen går ned til rank 6.
Hvor mange besøk får Frank R Dickinson?
- 1800 de siste tolv månedene (900 på kunstnersiden, 900 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Frank R Dickinson?
- Ja, Myk skygge (Lysstyrke): 67% av besøkene for 45% av katalogen.