Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til François Rude på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
François Rude: publikum i et nøtteskall
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) fanger flest blikk: 1400 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 52% av alle visninger av François Rude på OriginalUniqueArt.com. March of the Volunteers of 1792 (detail) og Head of an ancient Warrior følger. François Rude har generert 3200 besøk: 1900 på kunstnersiden og 1300 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 400% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Oct 2026, med 1500 besøk. Publikum ser på enheter (72%), telefoner (25%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 52% av besøkene, for 10% av kunstnerens katalog.
De 7 verkene til François Rude som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 7 verkene til François Rude som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise)
1400 visninger · 51.9%
-
2
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 visninger · 11.1%
-
3
Head of an ancient Warrior, 1834
300 visninger · 11.1%
-
4
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
300 visninger · 11.1%
-
5
Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise, 1831
200 visninger · 7.4%
-
6
March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833
100 visninger · 3.7%
-
7
Napoleon Rising to Immortality, 1845
100 visninger · 3.7%
Hvor mange ser på François Rude hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 1100 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til François Rude sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til François Rude?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Kraftfullt | 22.2% | 53.8% |
| Lidenskapelig uttrykk | 22.2% | 23.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 22.2% | 11.5% |
| Alvorstung | 11.1% | 11.5% |
| Dramatisk | 22.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 3.7% |
| Myk skygge | 20.0% | 3.7% |
| Mild lysstyrke | 60.0% | 81.5% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 10.0% | 11.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 90.0% | 48.1% |
| Subtile farger | 10.0% | 51.8% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 90.0% | 48.1% |
| Balansert | 10.0% | 51.8% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 55.6% |
| Uttalelse | 70.0% | 44.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 3.7% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 3.7% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 18.5% |
| Samstemt palett | 40.0% | 63.0% |
Hvilke verk av François Rude vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Neapolitan Fisherboy Playin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March of the Volunteers of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Departure of the Volunteers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 100 |
| Head of an ancient Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Imperial Eagle Watching… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marshal Ney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Rising to Immortal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hvilke enheter bruker folk for å se François Rude?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2300 | 71.9% |
| telefoner | 800 | 25.0% |
| nettbrett | 100 | 3.1% |
I hvilke språk følger folk François Rude?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 800 | 72.7% |
| German | 100 | 9.1% |
| English | 100 | 9.1% |
| French | 100 | 9.1% |
Hvor mange ser François Rude hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 700 |
| Tue 20 Oct | 200 |
| Wed 21 Oct | 200 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 400 |
| Sun 25 Oct | 300 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om François Rude
Hvilke verk av François Rude vekker mest oppmerksomhet?
- Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), med 1400 visninger (52% av alle visninger for François Rude). Rangeringen ovenfor viser 7 verk.
Hvor mange ser på François Rude på OriginalUniqueArt.com?
- 3200 besøk de siste tolv månedene: 1900 på kunstnersiden og 1300 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på François Rude?
- Folk ser på François Rude på enheter (72%), telefoner (25%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 72% av besøkene.
Hvilken type verk av François Rude foretrekker folk?
- Subtile farger (Fargemetning): 52% av besøkene, mot 10% av katalogen.