Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til François Le Moine på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
François Le Moine: nøkkeltall
Det mest viste verket er HERCULE ASSOMMANT CACUS: 1700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 29% av visningene til François Le Moine. Deretter The Apotheosis of Hercules og The Apotheosis of Hercules. Totalt 6200 besøk: 1000 på kunstnersiden, 5200 på verkene. Publikum vokser: 550% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 4700 besøk. Enhetsfordeling for publikum: enheter (68%), telefoner (31%) og nettbrett (2%). Én smak skiller seg ut: Dramatisk (Emosjonell tone) står for 67% av de besøkte, med kun 23% av katalogen.
François Le Moine: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til François Le Moine som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
HERCULE ASSOMMANT CACUS
1700 visninger · 28.8%
-
2
The Apotheosis of Hercules, 1736
800 visninger · 13.6%
-
3
The Apotheosis of Hercules, 1736
800 visninger · 13.6%
-
4
Esquisse du plafond du salon d'Hercule
600 visninger · 10.2%
-
5
Time Saving Truth from Falsehood and Envy, 1737
300 visninger · 5.1%
-
6
Perseus and Andromeda, 1723
300 visninger · 5.1%
-
7
Hunting Picnic, 1723
200 visninger · 3.4%
-
8
Venus and Adonis
200 visninger · 3.4%
-
9
Junon, Iris et Flore
200 visninger · 3.4%
-
10
L'Olympe
200 visninger · 3.4%
Hvordan endrer publikummet til François Le Moine seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 3900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 1100 |
Hvordan har verkene til François Le Moine blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til François Le Moine?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 30.8% | 59.2% |
| Elegant | 38.5% | 32.6% |
| Drømmende og romantisk | 30.8% | 8.2% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 23.1% | 67.3% |
| Romantisk og varm | 15.4% | 10.2% |
| Anspent | 7.7% | 6.1% |
| Rolig | 7.7% | 4.1% |
| Melankolsk | 15.4% | 2.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 7.7% | 4.1% |
| Lidenskapelig uttrykk | 7.7% | 2.0% |
| Sjelelig oppløftende | 7.7% | 2.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 22.2% | 8.5% |
| Myk skygge | 33.3% | 72.9% |
| Mild lysstyrke | 44.4% | 18.6% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 11.1% | 11.9% |
| Subtile farger | 40.7% | 23.7% |
| Balansert mykhet | 40.7% | 61.0% |
| Tydelig fargepreg | 7.4% | 3.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 78.3% | 96.2% |
| Mørke toner | 13.0% | 3.9% |
| Nøytrale toner | 8.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.5% | 13.6% |
| Balansert | 70.4% | 83.0% |
| Klar og intens | 11.1% | 3.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 11.1% | 17.0% |
| Balansert | 11.1% | 3.4% |
| Sterk kontrast | 33.3% | 11.9% |
| Uttalelse | 44.4% | 67.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.1% | 11.9% |
| Mykt sammensatt palett | 14.8% | 10.2% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 49.1% |
| Samstemt palett | 40.7% | 28.8% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til François Le Moine gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hercules and Omphale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Apotheosis of Hercules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 200 |
| HERCULE ASSOMMANT CACUS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1600 | 0 | 100 |
| LA GLORIFICATION DE LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Apotheosis of Hercules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 400 |
| The Bather | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Perseus and Andromeda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| HERCULE ET OMPHALE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Junon, Iris et Flore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| L'Olympe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvor har François Le Moine blitt sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4200 | 67.7% |
| telefoner | 1900 | 30.6% |
| nettbrett | 100 | 1.6% |
Hvilke språk bruker publikummet til François Le Moine?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 66.7% |
| Danish | 100 | 33.3% |
Hvordan ser de daglige besøkene til François Le Moine ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 100 |
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 200 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 400 |
| Sat 3 Oct | 200 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
François Le Moine: korte svar
Hva er det mest viste verket til François Le Moine?
- HERCULE ASSOMMANT CACUS: 1700 besøk, 29% av visningene til François Le Moine. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får François Le Moine?
- 6200 de siste tolv månedene (1000 på kunstnersiden, 5200 på verkene).
Ser folk på François Le Moine på en telefon eller en datamaskin?
- På begge: enheter (68%), telefoner (31%) og nettbrett (2%); enheter leder med 68%.
Foretrekker publikum en bestemt type verk av François Le Moine?
- Ja, Dramatisk (Emosjonell tone): 67% av besøkene for 23% av katalogen.