Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til François Flameng på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
François Flameng: publikum i et nøtteskall
Napoleon After The Battle Of Waterloo fanger flest blikk: 2000 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 36% av alle visninger av François Flameng på OriginalUniqueArt.com. L'offensive De L'yser og Assedio Di Sebastopoli - følger. François Flameng har generert 3400 besøk: 600 på kunstnersiden og 2800 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 200% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2400 besøk. Publikum ser på enheter (94%) og telefoner (6%). Publikum har en preferanse for Dramatisk intensitet (Stemning): 69% av besøkene, for 0% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til François Flameng som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til François Flameng som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Napoleon After The Battle Of Waterloo
2000 visninger · 35.7%
-
2
L'offensive De L'yser
500 visninger · 8.9%
-
3
Assedio Di Sebastopoli -
500 visninger · 8.9%
-
4
Poststation Im Kaukasus
300 visninger · 5.4%
-
5
Onderdeel Van Het Panoramaschilderij Van Het Beleg Van Sebastopol
300 visninger · 5.4%
-
6
A Studiy Of An Caucasian Men -
200 visninger · 3.6%
-
7
Marked Day
200 visninger · 3.6%
-
8
The Return From The Hunt
200 visninger · 3.6%
-
9
The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923
100 visninger · 1.8%
-
10
Kirghyz Horseman With A Red Flag
100 visninger · 1.8%
Hvor mange ser på François Flameng hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 1900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 600 |
Hvor ofte blir verkene til François Flameng sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til François Flameng?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 0.0% | 68.8% |
| Nostalgi preget | 20.0% | 31.2% |
| Luksuriøs og overdådig | 50.0% | 0.0% |
| Klassisk | 10.0% | 0.0% |
| Eterisk | 10.0% | 0.0% |
| Lekent og muntert | 10.0% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 20.0% | 31.2% |
| Nostalgi preget av vemod | 20.0% | 31.2% |
| Alvorstung | 0.0% | 31.2% |
| Kraftfullt | 10.0% | 6.2% |
| Romantisk og varm | 20.0% | 0.0% |
| Eterisk | 10.0% | 0.0% |
| Lyset som bryter frem | 10.0% | 0.0% |
| Lekent | 10.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 41.1% |
| Myk skygge | 30.0% | 30.4% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 22.0% | 1.8% |
| Lyssterk | 2.0% | 1.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 23.2% |
| Subtile farger | 30.0% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 44.6% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 3.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 56.2% | 87.2% |
| Nøytrale toner | 31.2% | 8.5% |
| Mørke toner | 12.5% | 4.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 25.0% |
| Balansert | 60.0% | 71.4% |
| Klar og intens | 8.0% | 3.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 0.0% |
| Mild | 22.0% | 21.4% |
| Balansert | 24.0% | 8.9% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 53.6% |
| Uttalelse | 26.0% | 16.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 25.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 56.0% | 60.7% |
| Samstemt palett | 12.0% | 7.1% |
Hvilke verk av François Flameng vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Dora of Leuchte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vera Kharitonen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'offensive De L'yser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Princess Z. N.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing of Court Ladies in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Auguste Rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marie-Antoinette se rendant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mme Gaston Meni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reception at Compiegne in 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Exposition 1900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se François Flameng?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 94.1% |
| telefoner | 200 | 5.9% |
I hvilke språk følger folk François Flameng?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser François Flameng hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 900 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 500 |
| Tue 27 Oct | 400 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om François Flameng
Hvilke verk av François Flameng vekker mest oppmerksomhet?
- Napoleon After The Battle Of Waterloo, med 2000 visninger (36% av alle visninger for François Flameng). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på François Flameng på OriginalUniqueArt.com?
- 3400 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 2800 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på François Flameng?
- Folk ser på François Flameng på enheter (94%) og telefoner (6%); enheter utgjør 94% av besøkene.
Hvilken type verk av François Flameng foretrekker folk?
- Dramatisk intensitet (Stemning): 69% av besøkene, mot 0% av katalogen.