Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Francesco Trevisani på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Francesco Trevisani: publikum i et nøtteskall
Body of Christ, held by angels fanger flest blikk: 700 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 20% av alle visninger av Francesco Trevisani på OriginalUniqueArt.com. LE SOMMEIL DE L'ENFANT JESUS og La famille de Darius aux pieds d'Alexandre følger. Francesco Trevisani har generert 3100 besøk: 1100 på kunstnersiden og 2000 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 22% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1500 besøk. Publikum ser på enheter (77%), telefoner (19%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 69% av besøkene, for 42% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Francesco Trevisani som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Francesco Trevisani som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Body of Christ, held by angels, 1707
700 visninger · 20.0%
-
2
LE SOMMEIL DE L'ENFANT JESUS
400 visninger · 11.4%
-
3
La famille de Darius aux pieds d'Alexandre
300 visninger · 8.6%
-
4
L'ENFANT JESUS DESIGNANT A LA VIERGE LES FLEURS DE LA PASSION
300 visninger · 8.6%
-
5
Christ Supported by Angels, 1720
200 visninger · 5.7%
-
6
An Angel Holding Veronica's Veil
200 visninger · 5.7%
-
7
Diana and Endymion
200 visninger · 5.7%
-
8
Jungfru Maria presenterar barnet till Sankt Antonius, 1730
100 visninger · 2.9%
-
9
The Prophet Baruch, 1718
100 visninger · 2.9%
-
10
The Agony in the Garden, 1740
100 visninger · 2.9%
Hvor mange ser på Francesco Trevisani hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 600 |
| Oct 2026 | 300 | 400 |
Hvor ofte blir verkene til Francesco Trevisani sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Francesco Trevisani?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 67.7% | 42.9% |
| Drømmende og romantisk | 11.8% | 14.3% |
| Harmonisk | 2.9% | 14.3% |
| Seren | 2.9% | 14.3% |
| Elegant | 2.9% | 10.7% |
| Inspirerende og visjonær | 2.9% | 3.6% |
| Luksuriøs og overdådig | 5.9% | 0.0% |
| Klassisk | 2.9% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 14.7% | 35.7% |
| Dramatisk | 38.2% | 3.6% |
| Romantisk og varm | 14.7% | 10.7% |
| Trøstende og trygg | 2.9% | 14.3% |
| Ettertenksomt | 8.8% | 7.1% |
| Nostalgi preget av vemod | 2.9% | 10.7% |
| Sjelelig oppløftende | 8.8% | 3.6% |
| Rolig | 0.0% | 10.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 68.0% | 77.1% |
| Myk skygge | 24.0% | 17.1% |
| Mild lysstyrke | 6.0% | 2.9% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.0% | 2.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 17.1% |
| Subtile farger | 42.0% | 68.6% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 14.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 78.0% | 74.3% |
| Balansert | 22.0% | 25.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 17.1% |
| Mild | 40.0% | 17.1% |
| Balansert | 16.0% | 5.7% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 22.9% |
| Uttalelse | 16.0% | 37.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 2.9% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 2.9% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 5.7% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 57.1% |
| Samstemt palett | 30.0% | 31.4% |
Hvilke verk av Francesco Trevisani vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'The Massacre of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Christ Supported by Angels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Agony in the Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Prophet Baruch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| L'Enfant Jésus endormi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penitent Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Christ Supported by An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE SOMMEIL DE L'ENFANT JESUS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 100 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Francesco Trevisani?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2400 | 77.4% |
| telefoner | 600 | 19.4% |
| nettbrett | 100 | 3.2% |
I hvilke språk følger folk Francesco Trevisani?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| Slovak | 200 | 40.0% |
Hvor mange ser Francesco Trevisani hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 200 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 300 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 700 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 500 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 500 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 600 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 700 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 700 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Francesco Trevisani
Hvilke verk av Francesco Trevisani vekker mest oppmerksomhet?
- Body of Christ, held by angels, med 700 visninger (20% av alle visninger for Francesco Trevisani). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Francesco Trevisani på OriginalUniqueArt.com?
- 3100 besøk de siste tolv månedene: 1100 på kunstnersiden og 2000 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Francesco Trevisani?
- Folk ser på Francesco Trevisani på enheter (77%), telefoner (19%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 77% av besøkene.
Hvilken type verk av Francesco Trevisani foretrekker folk?
- Subtile farger (Fargemetning): 69% av besøkene, mot 42% av katalogen.