Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Filippo Brunelleschi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Filippo Brunelleschi: hva et år med besøk viser
Dome of the Cathedral er det mest viste verket: 2100 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 21% av all oppmerksomhet rettet mot Filippo Brunelleschi. Etterfølges av Crucifix og View of the Cathedral. Kunstnersiden fikk 22300 besøk og verkene 5300: 27600 totalt. Oppmerksomheten har økt med 19% fra Sep 2026 til Oct 2026. Oct 2026 var den travleste måneden med 12900 besøk. Besøkende leser på Spanish (26%), French (10%) og Russian (9%). Besøkende kommer fra Mexico (10%), Spain (7%) og Romania (7%). Besøkende ser på enheter (50%), telefoner (46%) og nettbrett (3%). De foretrekker Harmonisk (Stemning): 53% av besøk mot 33% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Filippo Brunelleschi
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Filippo Brunelleschi.
-
1
Dome of the Cathedral, 1420
2100 visninger · 21.0%
-
2
Crucifix, 1412
1600 visninger · 16.0%
-
3
View of the Cathedral, 1420
1100 visninger · 11.0%
-
4
Crucifix (detail), 1412
700 visninger · 7.0%
-
5
Madonna with Child, 1410
600 visninger · 6.0%
-
6
Wood model for the dome, 1418
500 visninger · 5.0%
-
7
Old Sacristy, 1418
500 visninger · 5.0%
-
8
Lantern on the Duomo, 1436
500 visninger · 5.0%
-
9
Cupola (detail)
300 visninger · 3.0%
-
10
Interior, 1444
300 visninger · 3.0%
Når besøker folk siden til Filippo Brunelleschi?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 2900 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 10100 | 700 |
| Oct 2026 | 11400 | 1500 |
Når er verkene til Filippo Brunelleschi åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Filippo Brunelleschi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 33.3% | 52.8% |
| Dramatisk intensitet | 16.7% | 27.5% |
| Klassisk | 23.3% | 4.4% |
| Seren | 10.0% | 7.7% |
| Elegant | 13.3% | 4.4% |
| Industriell stil | 3.3% | 3.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 36.7% | 50.5% |
| Melankolsk | 10.0% | 18.7% |
| Fredfull | 16.7% | 13.2% |
| Alvorstung | 6.7% | 8.8% |
| Rolig | 16.7% | 4.4% |
| Sjelelig oppløftende | 10.0% | 2.2% |
| Romantisk og varm | 3.3% | 2.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 5.7% | 2.0% |
| Myk skygge | 28.6% | 28.0% |
| Mild lysstyrke | 51.4% | 60.0% |
| Lyssterk balanse | 11.4% | 7.0% |
| Lyssterk | 2.9% | 3.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 54.3% | 39.0% |
| Subtile farger | 31.4% | 39.0% |
| Balansert mykhet | 11.4% | 19.0% |
| Tydelig fargepreg | 2.9% | 3.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 71.4% | 57.3% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 39.0% |
| Pastellfarger | 3.6% | 3.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.6% | 43.0% |
| Balansert | 48.6% | 54.0% |
| Klar og intens | 2.9% | 3.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.9% | 3.0% |
| Mild | 8.6% | 3.0% |
| Balansert | 8.6% | 18.0% |
| Sterk kontrast | 17.1% | 9.0% |
| Uttalelse | 62.9% | 67.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.6% | 1.0% |
| Mykt sammensatt palett | 11.4% | 24.0% |
| Balansert harmoni | 11.4% | 7.0% |
| Sterk fargeharmoni | 54.3% | 60.0% |
| Samstemt palett | 14.3% | 8.0% |
Hvilke verk av Filippo Brunelleschi er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 300 |
| Crucifix (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dome of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 500 |
| Old Sacristy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Sacrifice of Isaac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the nave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Pulpit (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wood model for the dome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 | 0 |
| Dome of the Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Filippo Brunelleschi-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 13900 | 50.4% |
| telefoner | 12800 | 46.4% |
| nettbrett | 900 | 3.3% |
I hvilke språk følges Filippo Brunelleschi?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 3000 | 26.1% |
| French | 1100 | 9.6% |
| Russian | 1000 | 8.7% |
| English | 800 | 7.0% |
| Romanian | 700 | 6.1% |
| Slovak | 600 | 5.2% |
| Ukrainian | 600 | 5.2% |
| Hungarian | 500 | 4.3% |
| Georgian | 500 | 4.3% |
| Polish | 500 | 4.3% |
Hvor mange besøk per dag får Filippo Brunelleschi, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 900 |
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 1100 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 400 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 500 |
| Wed 21 Oct | 700 |
| Thu 22 Oct | 1000 |
| Fri 23 Oct | 1000 |
| Sat 24 Oct | 200 |
| Sun 25 Oct | 700 |
| Mon 26 Oct | 600 |
| Tue 27 Oct | 400 |
| Wed 28 Oct | 1200 |
| Thu 29 Oct | 600 |
| Fri 30 Oct | 500 |
| Sat 31 Oct | 400 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 700 |
| Tue 3 Nov | 1000 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 700 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1000 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 700 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 800 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 800 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 400 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 700 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 800 |
Hva folk spør om angående Filippo Brunelleschi
Hvilket verk av Filippo Brunelleschi har flest visninger?
- Dome of the Cathedral først, med 2100 visninger, som utgjør 21% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Filippo Brunelleschi på OriginalUniqueArt.com?
- 27600 besøk de siste tolv månedene: 22300 til kunstnersiden, 5300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Filippo Brunelleschi?
- Publikum kommer fra enheter (50%), telefoner (46%) og nettbrett (3%); enheter står for 50% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Filippo Brunelleschi?
- Spanish (26%), French (10%) og Russian (9%); Spanish utgjør 26%.
Hvilke verk av Filippo Brunelleschi treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Harmonisk (Stemning) får 53% av visningene for 33% av katalogen.