Fernando Cueto Amorsolo Publikum og toppverk

1892 – 1972

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Fernando Cueto Amorsolo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Fernando Cueto Amorsolo: nøkkeltall

Det mest viste verket er Harvesting: 600 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 24% av visningene til Fernando Cueto Amorsolo. Deretter Landscape og Village Gathering. Totalt 2400 besøk: 500 på kunstnersiden, 1900 på verkene. Publikum minker: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1600 besøk. Én smak skiller seg ut: Mild (Kontrast) står for 96% av de besøkte, med kun 71% av katalogen.

Fernando Cueto Amorsolo: de 6 mest viste verkene

Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 6 verkene til Fernando Cueto Amorsolo som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 visninger · 24.0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 visninger · 24.0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 visninger · 20.0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 visninger · 16.0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 visninger · 12.0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 visninger · 4.0%

Hvordan endrer publikummet til Fernando Cueto Amorsolo seg fra måned til måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20263001300
Aug 2026200600
Sep 202600

Hvordan har verkene til Fernando Cueto Amorsolo blitt sett i løpet av året?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Fernando Cueto Amorsolo gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Hvilke språk bruker publikummet til Fernando Cueto Amorsolo?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvordan ser de daglige besøkene til Fernando Cueto Amorsolo ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene
DagBesøkninger
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct700
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct100
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct100
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)100
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0

Fernando Cueto Amorsolo: korte svar

Hva er det mest viste verket til Fernando Cueto Amorsolo?

Harvesting: 600 besøk, 24% av visningene til Fernando Cueto Amorsolo. Listen går ned til rank 6.

Hvor mange besøk får Fernando Cueto Amorsolo?

2400 de siste tolv månedene (500 på kunstnersiden, 1900 på verkene).

Foretrekker publikum en bestemt type verk av Fernando Cueto Amorsolo?

Ja, Mild (Kontrast): 96% av besøkene for 71% av katalogen.