Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eustache Le Sueur på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eustache Le Sueur: hva et år med besøk viser
MESSE DE SAINT MARTIN er det mest viste verket: 500 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 14% av all oppmerksomhet rettet mot Eustache Le Sueur. Etterfølges av LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX og Saint Paul preaching at Ephesus. Kunstnersiden fikk 1500 besøk og verkene 3300: 4800 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 3600 besøk. Besøkende ser på enheter (94%) og telefoner (6%). De foretrekker Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone): 65% av besøk mot 38% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Eustache Le Sueur
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Eustache Le Sueur.
-
1
MESSE DE SAINT MARTIN
500 visninger · 14.3%
-
2
LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX
300 visninger · 8.6%
-
3
Saint Paul preaching at Ephesus, 1649
200 visninger · 5.7%
-
4
Solomon and the Queen of Sheba, 1650
200 visninger · 5.7%
-
5
Nedstigning til korset
200 visninger · 5.7%
-
6
PHAETON DEMANDE A APOLLON LA CONDUITE DU CHAR DU SOLEIL
200 visninger · 5.7%
-
7
Poliphile s'agenouille devant la reine Eleutherilide
200 visninger · 5.7%
-
8
JESUS PORTANT SA CROIX
200 visninger · 5.7%
-
9
MORT DE RAYMOND DIOCRES
200 visninger · 5.7%
-
10
A Gathering of Friends
100 visninger · 2.9%
Når besøker folk siden til Eustache Le Sueur?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 1200 | 2400 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Når er verkene til Eustache Le Sueur åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Eustache Le Sueur?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 37.5% | 65.0% |
| Alvorstung | 25.0% | 15.0% |
| Dramatisk | 25.0% | 10.0% |
| Lystig | 12.5% | 5.0% |
| Rolig | 0.0% | 5.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 14.3% |
| Myk skygge | 42.0% | 54.3% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 2.9% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.0% | 8.6% |
| Subtile farger | 44.0% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 40.0% | 31.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 31.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 74.5% | 70.6% |
| Mørke toner | 6.4% | 26.5% |
| Nøytrale toner | 19.1% | 2.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.0% | 14.3% |
| Balansert | 72.0% | 54.3% |
| Klar og intens | 14.0% | 31.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 5.7% |
| Mild | 22.0% | 14.3% |
| Balansert | 10.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 20.0% |
| Uttalelse | 32.0% | 45.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 5.7% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 2.9% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 5.7% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 71.4% |
| Samstemt palett | 22.0% | 14.3% |
Hvilke verk av Eustache Le Sueur er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Gathering of Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nedstigning til korset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| CALLIOPE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| URANIE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VOLUMNIE ET VETURIE DEVANT… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| MORT DE SAINT BRUNO LE 6 OC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| MESSE DE SAINT MARTIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| LE PAPE VICTOR III CONFIRME… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| ARRIVEE DE SAINT BRUNO A RO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MELPOMENE, ERATO ET POLYMNIE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Eustache Le Sueur-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4500 | 93.8% |
| telefoner | 300 | 6.2% |
I hvilke språk følges Eustache Le Sueur?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Japanese | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Eustache Le Sueur, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 500 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 600 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 900 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 100 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Eustache Le Sueur
Hvilket verk av Eustache Le Sueur har flest visninger?
- MESSE DE SAINT MARTIN først, med 500 visninger, som utgjør 14% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Eustache Le Sueur på OriginalUniqueArt.com?
- 4800 besøk de siste tolv månedene: 1500 til kunstnersiden, 3300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Eustache Le Sueur?
- Publikum kommer fra enheter (94%) og telefoner (6%); enheter står for 94% av besøkene.
Hvilke verk av Eustache Le Sueur treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone) får 65% av visningene for 38% av katalogen.