Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eloi Firmin Feron på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eloi Firmin Feron: nøkkeltall
Det mest viste verket er LA VALEUR: 200 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 17% av visningene til Eloi Firmin Feron. Deretter RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES og LA FIDELITE. Totalt 1400 besøk: 200 på kunstnersiden, 1200 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 1400 besøk. Én smak skiller seg ut: Jordnær (Fargepalett) står for 82% av de besøkte, med kun 65% av katalogen.
Eloi Firmin Feron: de 10 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 10 verkene til Eloi Firmin Feron som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
LA VALEUR
200 visninger · 16.7%
-
2
RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES
100 visninger · 8.3%
-
3
LA FIDELITE
100 visninger · 8.3%
-
4
LA JUSTICE
100 visninger · 8.3%
-
5
ADRIEN MAURICE, DUC DE NOAILLES, MARECHAL DE FRANCE (1678 1766)
100 visninger · 8.3%
-
6
ENTREE DE CHARLES VIII A NAPLES.12 MAI 1495
100 visninger · 8.3%
-
7
PRISE DE RHODES.15 AOUT 1310
100 visninger · 8.3%
-
8
TROPHEE (ECOINÇON SUD EST)
100 visninger · 8.3%
-
9
GASPARD DE GUZMAN, COMTE D'OLIVARES (1587 1644)
100 visninger · 8.3%
-
10
GABRIEL DE LORGES, COMTE DE MONTGOMMERY ( 1574)
100 visninger · 8.3%
Hvordan endrer publikummet til Eloi Firmin Feron seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvordan har verkene til Eloi Firmin Feron blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Eloi Firmin Feron?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.3% | 25.0% |
| Myk skygge | 7.1% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 53.6% | 41.7% |
| Lyssterk balanse | 25.0% | 33.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.7% | 8.3% |
| Subtile farger | 10.7% | 8.3% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 50.0% | 50.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 65.4% | 81.8% |
| Mørke toner | 19.2% | 9.1% |
| Nøytrale toner | 15.4% | 9.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.3% | 8.3% |
| Balansert | 28.6% | 33.3% |
| Klar og intens | 57.1% | 58.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 35.7% | 50.0% |
| Balansert | 10.7% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 17.9% | 8.3% |
| Uttalelse | 35.7% | 16.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.6% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.1% | 8.3% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 42.9% | 50.0% |
| Samstemt palett | 46.4% | 41.7% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Eloi Firmin Feron gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis-Philippe, duc d'Orléa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DE LAZARE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FORNOUE.6 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'ARSUR.1191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GILLES DE LAVAL, SIRE DE RA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GABRIEL DE LORGES, COMTE DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CLAUDE DE LA TREMOILLE, DUC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE PUTAHA.1159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Philippe et sa famill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA TEMPERANCE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Eloi Firmin Feron?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Eloi Firmin Feron ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Eloi Firmin Feron: korte svar
Hva er det mest viste verket til Eloi Firmin Feron?
- LA VALEUR: 200 besøk, 17% av visningene til Eloi Firmin Feron. Listen går ned til rank 10.
Hvor mange besøk får Eloi Firmin Feron?
- 1400 de siste tolv månedene (200 på kunstnersiden, 1200 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Eloi Firmin Feron?
- Ja, Jordnær (Fargepalett): 82% av besøkene for 65% av katalogen.