Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Elizabeth Thompson på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Elizabeth Thompson: nøkkeltall
Det mest viste verket er 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 47% av visningene til Elizabeth Thompson. Deretter Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) og Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. Totalt 2400 besøk: 1100 på kunstnersiden, 1300 på verkene. Publikum minker: 14% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Toppmåned: Jul 2026 med 1000 besøk. Én smak skiller seg ut: Mørke toner (Fargepalett) står for 47% av de besøkte, med kun 4% av katalogen.
Elizabeth Thompson: de 8 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 8 verkene til Elizabeth Thompson som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 visninger · 46.7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 visninger · 13.3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 visninger · 6.7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 visninger · 6.7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 visninger · 6.7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 visninger · 6.7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 visninger · 6.7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 visninger · 6.7%
Hvordan endrer publikummet til Elizabeth Thompson seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
| Oct 2026 | 500 | 100 |
Hvordan har verkene til Elizabeth Thompson blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Elizabeth Thompson?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 7.4% | 46.7% |
| Myk skygge | 18.5% | 13.3% |
| Mild lysstyrke | 48.1% | 13.3% |
| Lyssterk balanse | 25.9% | 26.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.8% | 13.3% |
| Subtile farger | 55.6% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 29.6% | 53.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.0% | 40.0% |
| Jordnær | 40.0% | 13.3% |
| Mørke toner | 4.0% | 46.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.8% | 13.3% |
| Balansert | 77.8% | 86.7% |
| Klar og intens | 7.4% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.4% | 0.0% |
| Mild | 22.2% | 53.3% |
| Balansert | 7.4% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 18.5% | 0.0% |
| Uttalelse | 44.4% | 26.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.4% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 11.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 7.4% | 6.7% |
| Sterk fargeharmoni | 48.1% | 33.3% |
| Samstemt palett | 25.9% | 60.0% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Elizabeth Thompson gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Elizabeth Thompson?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 75.0% |
| Italian | 100 | 12.5% |
| Polish | 100 | 12.5% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Elizabeth Thompson ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 300 |
Elizabeth Thompson: korte svar
Hva er det mest viste verket til Elizabeth Thompson?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 besøk, 47% av visningene til Elizabeth Thompson. Listen går ned til rank 8.
Hvor mange besøk får Elizabeth Thompson?
- 2400 de siste tolv månedene (1100 på kunstnersiden, 1300 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Elizabeth Thompson?
- Ja, Mørke toner (Fargepalett): 47% av besøkene for 4% av katalogen.