Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Eglon Hendrik Van Der Neer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Eglon Hendrik Van Der Neer: hva et år med besøk viser
A Lady Drawing er det mest viste verket: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 9% av all oppmerksomhet rettet mot Eglon Hendrik Van Der Neer. Etterfølges av Elegant Couple in an Interior og Allegory of Religion. Kunstnersiden fikk 900 besøk og verkene 1700: 2600 totalt. Oppmerksomheten er ned 40% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 1600 besøk. De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 32% av besøk mot 12% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Eglon Hendrik Van Der Neer
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Eglon Hendrik Van Der Neer.
-
1
A Lady Drawing, 1665
200 visninger · 9.1%
-
2
Elegant Couple in an Interior, 1678
200 visninger · 9.1%
-
3
Allegory of Religion, 1693
200 visninger · 9.1%
-
4
Children with a Cage and a Cat, 1680
200 visninger · 9.1%
-
5
The Penitent Magdalene, 1691
200 visninger · 9.1%
-
6
Pastoral Landscape, 1690
200 visninger · 9.1%
-
7
Family Portrait
200 visninger · 9.1%
-
8
Kandaules’ Wife Discovering the Hiding Gyges, 1662
100 visninger · 4.5%
-
9
Woman Washing Her Hands, 1675
100 visninger · 4.5%
-
10
The Lute Player, 1677
100 visninger · 4.5%
Når besøker folk siden til Eglon Hendrik Van Der Neer?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Oct 2026 | 200 | 100 |
Når er verkene til Eglon Hendrik Van Der Neer åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Eglon Hendrik Van Der Neer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 28.6% | 16.7% |
| Elegant | 17.1% | 33.3% |
| Luksuriøs og overdådig | 14.3% | 16.7% |
| Mystisk | 8.6% | 16.7% |
| Klassisk | 11.4% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 2.9% | 16.7% |
| Seren | 8.6% | 0.0% |
| Lekent og muntert | 5.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.3% | 25.0% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 8.3% |
| Dramatisk | 11.4% | 16.7% |
| Romantisk og varm | 11.4% | 8.3% |
| Melankolsk | 2.9% | 16.7% |
| Mysteriefylt | 2.9% | 16.7% |
| Lekent | 8.6% | 0.0% |
| Alvorstung | 8.6% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 80.0% | 86.4% |
| Myk skygge | 12.0% | 13.6% |
| Mild lysstyrke | 6.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 2.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 66.0% | 59.1% |
| Subtile farger | 22.0% | 27.3% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 13.6% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 93.8% | 100.0% |
| Nøytrale toner | 3.1% | 0.0% |
| Pastellfarger | 3.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 78.0% | 86.4% |
| Balansert | 22.0% | 13.6% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.0% | 13.6% |
| Mild | 20.0% | 18.2% |
| Balansert | 12.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 36.4% |
| Uttalelse | 12.0% | 31.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 13.6% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 31.8% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 45.5% |
| Samstemt palett | 22.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Eglon Hendrik Van Der Neer er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Lady at Breakfast (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Washing Her Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe Punishes Glaucus by T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elegant Couple in an Interi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Lady Playing with a Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distinguished company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Ladies and Ge… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young woman with a letter a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Eglon Hendrik Van Der Neer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Italian | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Eglon Hendrik Van Der Neer, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 400 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 400 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 500 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 600 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Eglon Hendrik Van Der Neer
Hvilket verk av Eglon Hendrik Van Der Neer har flest visninger?
- A Lady Drawing først, med 200 visninger, som utgjør 9% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Eglon Hendrik Van Der Neer på OriginalUniqueArt.com?
- 2600 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnersiden, 1700 til verkene.
Hvilke verk av Eglon Hendrik Van Der Neer treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Uttalelse (Kontrast) får 32% av visningene for 12% av katalogen.