Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cristóbal Balenciaga på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cristóbal Balenciaga: hva et år med besøk viser
Kveldstekst er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 5% av all oppmerksomhet rettet mot Cristóbal Balenciaga. Etterfølges av “Baby doll” dress og Coat. Kunstnersiden fikk 1400 besøk og verkene 5700: 7100 totalt. Oppmerksomheten har økt med 133% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 5400 besøk. Besøkende ser på enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (1%). De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 37% av besøk mot 26% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Cristóbal Balenciaga
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Cristóbal Balenciaga.
-
1
Kveldstekst, 1961
400 visninger · 4.9%
-
2
“Baby doll” dress, 1958
300 visninger · 3.7%
-
3
Coat, 1965
300 visninger · 3.7%
-
4
Night dress, 1960
300 visninger · 3.7%
-
5
Sari dress, 1961
300 visninger · 3.7%
-
6
Brooch
300 visninger · 3.7%
-
7
Evening dress (detail), 1958
200 visninger · 2.5%
-
8
Dress, 1961
200 visninger · 2.5%
-
9
Evening dress
200 visninger · 2.5%
-
10
Evening ensemble, 1965
200 visninger · 2.5%
Når besøker folk siden til Cristóbal Balenciaga?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 4700 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 300 | 400 |
Når er verkene til Cristóbal Balenciaga åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Cristóbal Balenciaga?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 100.0% | 93.2% |
| Luksuriøs og overdådig | 0.0% | 4.0% |
| Minimalistisk | 0.0% | 2.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Romantisk og varm | 34.0% | 35.6% |
| Rolig | 29.8% | 23.3% |
| Nostalgi preget av vemod | 12.8% | 19.2% |
| Ettertenksomt | 19.1% | 13.7% |
| Dramatisk | 2.1% | 5.5% |
| Melankolsk | 2.1% | 2.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.0% | 12.3% |
| Myk skygge | 28.0% | 24.7% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 22.2% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 7.4% |
| Lyssterk | 38.0% | 33.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 96.0% | 86.4% |
| Subtile farger | 2.0% | 7.4% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 1.2% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 2.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 2.5% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Pastellfarger | 48.3% | 42.2% |
| Nøytrale toner | 20.7% | 31.1% |
| Jordnær | 20.7% | 13.3% |
| Monokrom | 10.3% | 8.9% |
| Mørke toner | 0.0% | 4.4% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 94.0% | 84.0% |
| Balansert | 4.0% | 11.1% |
| Klar og intens | 2.0% | 4.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 22.2% |
| Mild | 16.0% | 12.3% |
| Balansert | 14.0% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 17.3% |
| Uttalelse | 26.0% | 37.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 21.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 12.3% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 13.6% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 24.7% |
| Samstemt palett | 24.0% | 28.4% |
Hvilke verk av Cristóbal Balenciaga er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening ensemble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| “Baby doll” dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ball gown in black silk vel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hip-length jacket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Cristóbal Balenciaga-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6400 | 90.1% |
| telefoner | 600 | 8.5% |
| nettbrett | 100 | 1.4% |
I hvilke språk følges Cristóbal Balenciaga?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Czech | 100 | 33.3% |
| English | 100 | 33.3% |
| Turkish | 100 | 33.3% |
Hvor mange besøk per dag får Cristóbal Balenciaga, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 400 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 500 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 300 |
Hva folk spør om angående Cristóbal Balenciaga
Hvilket verk av Cristóbal Balenciaga har flest visninger?
- Kveldstekst først, med 400 visninger, som utgjør 5% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Cristóbal Balenciaga på OriginalUniqueArt.com?
- 7100 besøk de siste tolv månedene: 1400 til kunstnersiden, 5700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Cristóbal Balenciaga?
- Publikum kommer fra enheter (90%), telefoner (8%) og nettbrett (1%); enheter står for 90% av besøkene.
Hvilke verk av Cristóbal Balenciaga treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Uttalelse (Kontrast) får 37% av visningene for 26% av katalogen.