Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Constant Troyon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Constant Troyon: publikum i et nøtteskall
The Angler fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 16% av alle visninger av Constant Troyon på OriginalUniqueArt.com. Cows in the Field og On The Way To The Market følger. Constant Troyon har generert 3600 besøk: 600 på kunstnersiden og 3000 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 3000 besøk. Publikum ser på enheter (89%), telefoner (8%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 55% av besøkene, for 40% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Constant Troyon som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Constant Troyon som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
The Angler
500 visninger · 16.1%
-
2
Cows in the Field, 1852
300 visninger · 9.7%
-
3
On The Way To The Market, 1859
300 visninger · 9.7%
-
4
Sheep And Shepherd In A Landscape
200 visninger · 6.5%
-
5
Promenade
200 visninger · 6.5%
-
6
Apple Harvest in Normandy, 1865
200 visninger · 6.5%
-
7
Watercourse in the woods, 1860
100 visninger · 3.2%
-
8
Cows at the Watering, 1855
100 visninger · 3.2%
-
9
Cows And Dog In The Meadow
100 visninger · 3.2%
-
10
Pastoral Scene, 1860
100 visninger · 3.2%
Hvor mange ser på Constant Troyon hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Constant Troyon sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Constant Troyon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 60.0% | 70.0% |
| Harmonisk | 20.0% | 30.0% |
| Jordnære toner | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 18.0% | 6.5% |
| Myk skygge | 30.0% | 41.9% |
| Mild lysstyrke | 44.0% | 41.9% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 9.7% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 29.0% |
| Subtile farger | 40.0% | 54.8% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 12.9% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 3.2% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 61.3% | 73.7% |
| Nøytrale toner | 25.8% | 21.1% |
| Mørke toner | 9.7% | 0.0% |
| Varme toner | 3.2% | 5.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 38.7% |
| Balansert | 54.0% | 54.8% |
| Klar og intens | 8.0% | 6.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 6.5% |
| Mild | 14.0% | 6.5% |
| Balansert | 14.0% | 3.2% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 25.8% |
| Uttalelse | 48.0% | 58.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 16.1% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 6.5% |
| Balansert harmoni | 24.0% | 29.0% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 19.4% |
| Samstemt palett | 18.0% | 29.0% |
Hvilke verk av Constant Troyon vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cows in the Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Return of the Herd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle At The Trough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Seated Basset Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows at the Watering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fox In A Trap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle On The Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watercourse in the woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Constant Troyon?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3200 | 88.9% |
| telefoner | 300 | 8.3% |
| nettbrett | 100 | 2.8% |
I hvilke språk følger folk Constant Troyon?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange ser Constant Troyon hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Constant Troyon
Hvilke verk av Constant Troyon vekker mest oppmerksomhet?
- The Angler, med 500 visninger (16% av alle visninger for Constant Troyon). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Constant Troyon på OriginalUniqueArt.com?
- 3600 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 3000 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Constant Troyon?
- Folk ser på Constant Troyon på enheter (89%), telefoner (8%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 89% av besøkene.
Hvilken type verk av Constant Troyon foretrekker folk?
- Subtile farger (Fargemetning): 55% av besøkene, mot 40% av katalogen.