Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Cimabue på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cimabue: hva et år med besøk viser
Korsfestelsen er det mest viste verket: 7900 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 30% av all oppmerksomhet rettet mot Cimabue. Etterfølges av Sankt Frans av Assisi (detalj) og The Madonna in Majesty (Maestà). Kunstnersiden fikk 33300 besøk og verkene 21000: 54300 totalt. Oppmerksomheten har økt med 4% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 15700 besøk. Besøkende leser på Italian (23%), English (19%) og Spanish (12%). Besøkende kommer fra Italy (24%), South Korea (8%) og United States of America (7%). Besøkende ser på enheter (64%), telefoner (30%) og nettbrett (6%). De foretrekker Balansert (Fargeintensitet): 76% av besøk mot 36% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Cimabue
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Cimabue.
-
1
Korsfestelsen, 1287
7900 visninger · 29.8%
-
2
Sankt Frans av Assisi (detalj)
7600 visninger · 28.7%
-
3
The Madonna in Majesty (Maestà), 1285
1800 visninger · 6.8%
-
4
Crucifix, 1268
1000 visninger · 3.8%
-
5
Virgin Enthroned with Angels, 1290
700 visninger · 2.6%
-
6
Crucifix (detail), 1268
700 visninger · 2.6%
-
7
Madonna i majestet (detalj), 1285
700 visninger · 2.6%
-
8
Maria i Herredømme, 1285
600 visninger · 2.3%
-
9
Madonna Enthroned with the Child and Two Angels
600 visninger · 2.3%
-
10
Crucifix, 1272
500 visninger · 1.9%
Når besøker folk siden til Cimabue?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 7000 | 8700 |
| Aug 2026 | 7400 | 1900 |
| Sep 2026 | 11200 | 3000 |
| Oct 2026 | 7700 | 7000 |
Når er verkene til Cimabue åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Cimabue?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 21.4% | 49.6% |
| Harmonisk | 7.1% | 30.0% |
| Dramatisk intensitet | 21.4% | 11.9% |
| Elegant | 19.1% | 6.9% |
| Eterisk | 14.3% | 1.1% |
| Mystisk | 9.5% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 4.8% | 0.4% |
| Klassisk | 2.4% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 52.4% | 41.9% |
| Ettertenksomt | 7.1% | 30.0% |
| Melankolsk | 14.3% | 10.0% |
| Rolig | 9.5% | 10.0% |
| Fredfull | 9.5% | 4.2% |
| Romantisk og varm | 4.8% | 1.9% |
| Alvorstung | 2.4% | 1.9% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.0% | 31.3% |
| Myk skygge | 24.0% | 23.4% |
| Mild lysstyrke | 36.0% | 9.8% |
| Lyssterk balanse | 28.0% | 5.3% |
| Lyssterk | 4.0% | 30.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 4.0% | 0.4% |
| Subtile farger | 10.0% | 32.5% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 47.2% |
| Tydelig fargepreg | 50.0% | 18.1% |
| Livlig farge | 2.0% | 1.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 44.0% | 45.7% |
| Nøytrale toner | 18.0% | 34.0% |
| Mørke toner | 30.0% | 20.4% |
| Pastellfarger | 8.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.0% | 0.0% |
| Balansert | 36.0% | 76.2% |
| Klar og intens | 60.0% | 23.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 32.0% | 5.7% |
| Mild | 24.0% | 38.1% |
| Balansert | 10.0% | 2.6% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 7.5% |
| Uttalelse | 24.0% | 46.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 3.8% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 1.9% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 80.0% |
| Samstemt palett | 42.0% | 14.3% |
Hvilke verk av Cimabue er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spotten av Kristus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Korsfestelsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2600 | 300 | 1000 | 2800 |
| Sankt Frans av Assisi (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 1300 | 900 | 2400 |
| Madonna i majestet (detalj) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 200 |
| Maria i Herredømme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 100 |
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| Crucifix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 | 400 |
| Apocalyptical Christ (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enthroned Madonna with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Cimabue-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 34800 | 64.1% |
| telefoner | 16100 | 29.7% |
| nettbrett | 3400 | 6.3% |
I hvilke språk følges Cimabue?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 1700 | 22.7% |
| English | 1400 | 18.7% |
| Spanish | 900 | 12.0% |
| Russian | 700 | 9.3% |
| German | 600 | 8.0% |
| Korean | 600 | 8.0% |
| Portuguese | 500 | 6.7% |
| Czech | 200 | 2.7% |
| Greek | 200 | 2.7% |
| French | 200 | 2.7% |
Hvor mange besøk per dag får Cimabue, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 200 |
| Mon 19 Oct | 400 |
| Tue 20 Oct | 600 |
| Wed 21 Oct | 400 |
| Thu 22 Oct | 500 |
| Fri 23 Oct | 300 |
| Sat 24 Oct | 600 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 800 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 600 |
| Thu 29 Oct | 600 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 800 |
| Sun 1 Nov | 2500 |
| Mon 2 Nov | 600 |
| Tue 3 Nov | 900 |
| Wed 4 Nov | 700 |
| Thu 5 Nov | 800 |
| Fri 6 Nov | 700 |
| Sat 7 Nov | 400 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 1800 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 1100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 800 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 1100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 2100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 1300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1400 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 900 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1300 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 2400 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 1500 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 1400 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 1400 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 1500 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 1000 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 1500 |
Hva folk spør om angående Cimabue
Hvilket verk av Cimabue har flest visninger?
- Korsfestelsen først, med 7900 visninger, som utgjør 30% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Cimabue på OriginalUniqueArt.com?
- 54300 besøk de siste tolv månedene: 33300 til kunstnersiden, 21000 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Cimabue?
- Publikum kommer fra enheter (64%), telefoner (30%) og nettbrett (6%); enheter står for 64% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Cimabue?
- Italian (23%), English (19%) og Spanish (12%); Italian utgjør 23%.
Hvilke verk av Cimabue treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Balansert (Fargeintensitet) får 76% av visningene for 36% av katalogen.