Chu Teh-Chun Hvem som ser på

1920 – 2014

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Chu Teh-Chun på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Chu Teh-Chun: publikum i et nøtteskall

Les brumes du passÉ fanger flest blikk: 900 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 33% av alle visninger av Chu Teh-Chun på OriginalUniqueArt.com. Plus loin og Une obscure clartÉ 2 følger. Chu Teh-Chun har generert 2300 besøk: 1200 på kunstnersiden og 1100 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1700 besøk. Publikum har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 48% av besøkene, for 18% av kunstnerens katalog.

De 10 verkene til Chu Teh-Chun som vekker mest oppmerksomhet

Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Chu Teh-Chun som folk åpner mest, med førsteplassen først.

  1. Les brumes du passÉ 1 Les brumes du passÉ 900 visninger · 33.3%
  2. Plus loin 2 Plus loin 700 visninger · 25.9%
  3. Une obscure clartÉ 2 3 Une obscure clartÉ 2 200 visninger · 7.4%
  4. Résonance des Lumières A 4 Résonance des Lumières A 100 visninger · 3.7%
  5. Les Premiers Rayons 5 Les Premiers Rayons 100 visninger · 3.7%
  6. Rouge flottant 6 Rouge flottant 100 visninger · 3.7%
  7. ComplexitÉ hivernale 7 ComplexitÉ hivernale 100 visninger · 3.7%
  8. No. 206 8 No. 206 100 visninger · 3.7%
  9. No.78 9 No.78 100 visninger · 3.7%
  10. Composition No. 19 Lumière obscure (Composition No. 19 Obscure Light) 10 Composition No. 19 Lumière obscure (Composition No. 19 Obscure Light) 100 visninger · 3.7%

Hvor mange ser på Chu Teh-Chun hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20267001000
Aug 202600
Sep 202600
Oct 2026500100

Hvor ofte blir verkene til Chu Teh-Chun sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Chu Teh-Chun vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se tallene
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Plus loin00000000400000
Vu en songe (Dream Scene)000000000000
Les brumes du passÉ00000000100000
Before Memories000000000000
Optimisme000000000000
No. 526000000000000
Composition No. 8000000000000
Printemps Hivernal000000000000
No. 537000000000000
Lueurs Graves000000000000

I hvilke språk følger folk Chu Teh-Chun?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Se tallene
SpråkBesøkningerDel
English20050.0%
French10025.0%
Italian10025.0%

Hvor mange ser Chu Teh-Chun hver dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se tallene
DagBesøkninger
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct0
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct300
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct100
Mon 26 Oct200
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct0
Fri 30 Oct0
Sat 31 Oct200
Sun 1 Nov0
Mon 2 Nov0
Tue 3 Nov0
Wed 4 Nov0
Thu 5 Nov0
Fri 6 Nov (prognose)100
Sat 7 Nov (prognose)100
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)100
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)100
Sat 14 Nov (prognose)100
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)100
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)0
Fri 20 Nov (prognose)200
Sat 21 Nov (prognose)100
Sun 22 Nov (prognose)100
Mon 23 Nov (prognose)100
Tue 24 Nov (prognose)0
Wed 25 Nov (prognose)0
Thu 26 Nov (prognose)0

Spørsmål om Chu Teh-Chun

Hvilke verk av Chu Teh-Chun vekker mest oppmerksomhet?

Les brumes du passÉ, med 900 visninger (33% av alle visninger for Chu Teh-Chun). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.

Hvor mange ser på Chu Teh-Chun på OriginalUniqueArt.com?

2300 besøk de siste tolv månedene: 1200 på kunstnersiden og 1100 på enkeltverk.

Hvilken type verk av Chu Teh-Chun foretrekker folk?

Uttalelse (Kontrast): 48% av besøkene, mot 18% av katalogen.