Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Chiura Obata på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Chiura Obata: publikum i et nøtteskall
Rainbow Falls, Inyo National Forest fanger flest blikk: 200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 22% av alle visninger av Chiura Obata på OriginalUniqueArt.com. Sundown at Tioga, Tioga Peak og Struggle, Trail to Johnson Peak følger. Chiura Obata har generert 1200 besøk: 300 på kunstnersiden og 900 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 50% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Publikum har en preferanse for Nøytrale toner (Fargepalett): 100% av besøkene, for 43% av kunstnerens katalog.
De 8 verkene til Chiura Obata som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 8 verkene til Chiura Obata som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Rainbow Falls, Inyo National Forest, 1930
200 visninger · 22.2%
-
2
Sundown at Tioga, Tioga Peak, 1930
100 visninger · 11.1%
-
3
Struggle, Trail to Johnson Peak, 1930
100 visninger · 11.1%
-
4
Before Thunderstorm, Tuolumne Meadows, 1930
100 visninger · 11.1%
-
5
Morning At Mono Lake, 1930
100 visninger · 11.1%
-
6
Evening at Carl Inn, 1930
100 visninger · 11.1%
-
7
Evening at Carl Inn (progressive proof No.9), 1930
100 visninger · 11.1%
-
8
El Capitán, 1931
100 visninger · 11.1%
Hvor mange ser på Chiura Obata hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Chiura Obata sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Chiura Obata?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.1% | 11.1% |
| Myk skygge | 21.6% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 51.3% | 44.4% |
| Lyssterk balanse | 18.9% | 22.2% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.4% | 22.2% |
| Subtile farger | 46.0% | 55.6% |
| Balansert mykhet | 21.6% | 22.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 42.9% | 100.0% |
| Jordnær | 47.6% | 0.0% |
| Mørke toner | 4.8% | 0.0% |
| Monokrom | 4.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.9% | 22.2% |
| Balansert | 78.4% | 77.8% |
| Klar og intens | 2.7% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.4% | 0.0% |
| Mild | 18.9% | 0.0% |
| Balansert | 24.3% | 55.6% |
| Sterk kontrast | 27.0% | 22.2% |
| Uttalelse | 24.3% | 22.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 40.5% | 66.7% |
| Mykt sammensatt palett | 5.4% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 18.9% | 22.2% |
| Samstemt palett | 24.3% | 11.1% |
Hvilke verk av Chiura Obata vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled print sleeve with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mono Crater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life and Death, Porcupine F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence, Last Twilight on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merced River, Yosemite Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before Thunderstorm, Tuolum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening at Carl Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sundown at Tioga, Tioga Peak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Glow at Mono Lake,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruin Of Old Tioga Mine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Chiura Obata?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Ukrainian | 100 | 100.0% |
Hvor mange ser Chiura Obata hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Chiura Obata
Hvilke verk av Chiura Obata vekker mest oppmerksomhet?
- Rainbow Falls, Inyo National Forest, med 200 visninger (22% av alle visninger for Chiura Obata). Rangeringen ovenfor viser 8 verk.
Hvor mange ser på Chiura Obata på OriginalUniqueArt.com?
- 1200 besøk de siste tolv månedene: 300 på kunstnersiden og 900 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Chiura Obata foretrekker folk?
- Nøytrale toner (Fargepalett): 100% av besøkene, mot 43% av katalogen.