Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles Delorme på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles Delorme: hva et år med besøk viser
Monolittisk ro: En abstrakt middelhavsvisning i terracotta og stein er det mest viste verket: 3200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 53% av all oppmerksomhet rettet mot Charles Delorme. Etterfølges av Geometrisk horisont: En monumental mosaikk av sollys og jordbundne skygger og Gylne okerskugger og den fredfulle rytmen i en urban ettermiddag. Kunstnersiden fikk 400 besøk og verkene 5300: 5700 totalt. Oppmerksomheten har økt med 64% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 2100 besøk. Besøkende ser på enheter (70%), telefoner (23%) og nettbrett (7%). De foretrekker Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone): 53% av besøk mot 9% av katalogen.
De 5 mest viste verkene til Charles Delorme
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Charles Delorme.
-
1
Monolittisk ro: En abstrakt middelhavsvisning i terracotta og stein, 2026
3200 visninger · 53.3%
-
2
Geometrisk horisont: En monumental mosaikk av sollys og jordbundne skygger, 2026
1700 visninger · 28.3%
-
3
Gylne okerskugger og den fredfulle rytmen i en urban ettermiddag, 2026
900 visninger · 15.0%
-
4
Stigende terracotta-horisonter: En monumental studie av middelhavslys og form, 2026
100 visninger · 1.7%
-
5
Levende parisiske rytmer: En spontan symfoni av farger og urban energi, 2026
100 visninger · 1.7%
Når besøker folk siden til Charles Delorme?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 2000 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 900 |
| Oct 2026 | 100 | 1700 |
Når er verkene til Charles Delorme åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Charles Delorme?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 27.3% | 68.3% |
| Moderne og minimalistisk | 9.1% | 28.3% |
| Kraftfull | 36.4% | 1.7% |
| Lekent og muntert | 9.1% | 1.7% |
| Minimalistisk | 9.1% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 9.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget av vemod | 9.1% | 53.3% |
| Ettertenksomt | 9.1% | 28.3% |
| Lystig | 45.5% | 18.3% |
| Energisk | 9.1% | 0.0% |
| Mysteriefylt | 9.1% | 0.0% |
| Lekent | 9.1% | 0.0% |
| Fredfull | 9.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 18.2% | 43.3% |
| Mild lysstyrke | 36.4% | 3.3% |
| Lyssterk balanse | 45.5% | 53.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 45.5% | 68.3% |
| Balansert mykhet | 9.1% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 45.5% | 31.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 44.4% | 62.7% |
| Mørke toner | 22.2% | 35.3% |
| Jordnær | 22.2% | 2.0% |
| Pastellfarger | 11.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 45.5% | 68.3% |
| Klar og intens | 54.5% | 31.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 9.1% | 0.0% |
| Mild | 27.3% | 28.3% |
| Balansert | 27.3% | 55.0% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 1.7% |
| Uttalelse | 27.3% | 15.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 54.5% | 98.3% |
| Mykt sammensatt palett | 27.3% | 1.7% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 9.1% | 0.0% |
| Samstemt palett | 9.1% | 0.0% |
Hvilke verk av Charles Delorme er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monolittisk ro: En abstrakt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200 | 400 | 600 | 700 |
| Geometrisk horisont: En mon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 700 | 0 | 300 | 300 |
| Gylne okerskugger og den fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 700 |
| Levende parisiske rytmer: E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fragmenterte seil i bevegel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolittisk serif i karmosi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midnattsrav-refleksjoner: E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seren Geometrisk Horisont:… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sitrus-symfoni: En minimali… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stigende terracotta-horison… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Charles Delorme-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4000 | 70.2% |
| telefoner | 1300 | 22.8% |
| nettbrett | 400 | 7.0% |
I hvilke språk følges Charles Delorme?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Charles Delorme, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 300 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 200 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 300 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 400 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Charles Delorme
Hvilket verk av Charles Delorme har flest visninger?
- Monolittisk ro: En abstrakt middelhavsvisning i terracotta og stein først, med 3200 visninger, som utgjør 53% av visningene. 5 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Charles Delorme på OriginalUniqueArt.com?
- 5700 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden, 5300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Charles Delorme?
- Publikum kommer fra enheter (70%), telefoner (23%) og nettbrett (7%); enheter står for 70% av besøkene.
Hvilke verk av Charles Delorme treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Nostalgi preget av vemod (Emosjonell tone) får 53% av visningene for 9% av katalogen.