Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Charles Deas på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Charles Deas: publikum i et nøtteskall
Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 15% av alle visninger av Charles Deas på OriginalUniqueArt.com. The Devil and Tom Walker og Portrait of Lieutenant Henry Whiting følger. Charles Deas har generert 3300 besøk: 200 på kunstnersiden og 3100 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 3200 besøk. Publikum ser på enheter (100%). Publikum har en preferanse for Klar og intens (Fargeintensitet): 39% av besøkene, for 25% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Charles Deas som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Charles Deas som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder, 1841
500 visninger · 15.2%
-
2
The Devil and Tom Walker, 1838
400 visninger · 12.1%
-
3
Portrait of Lieutenant Henry Whiting, 1841
400 visninger · 12.1%
-
4
Temple Scene, 1865
300 visninger · 9.1%
-
5
Winnebagoes, 1843
300 visninger · 9.1%
-
6
Portrait of Robert Watts, 1838
300 visninger · 9.1%
-
7
Lion, 1841
200 visninger · 6.1%
-
8
Portrait of Gratz A. Moses, 1842
200 visninger · 6.1%
-
9
Sho-ko-ne-ka/Little Hill, 1841
200 visninger · 6.1%
-
10
River Man, 1847
100 visninger · 3.0%
Hvor mange ser på Charles Deas hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 3000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Charles Deas sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Charles Deas?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 39.3% | 33.3% |
| Myk skygge | 14.3% | 15.2% |
| Mild lysstyrke | 25.0% | 9.1% |
| Lyssterk balanse | 17.9% | 27.3% |
| Lyssterk | 3.6% | 15.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.7% | 15.2% |
| Subtile farger | 28.6% | 21.2% |
| Balansert mykhet | 35.7% | 30.3% |
| Tydelig fargepreg | 25.0% | 33.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 77.8% | 66.7% |
| Nøytrale toner | 11.1% | 15.2% |
| Pastellfarger | 3.7% | 15.2% |
| Mørke toner | 7.4% | 3.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 25.0% | 18.2% |
| Balansert | 50.0% | 42.4% |
| Klar og intens | 25.0% | 39.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 14.3% | 9.1% |
| Balansert | 10.7% | 12.1% |
| Sterk kontrast | 17.9% | 12.1% |
| Uttalelse | 57.1% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.7% | 24.2% |
| Mykt sammensatt palett | 14.3% | 15.2% |
| Balansert harmoni | 14.3% | 18.2% |
| Sterk fargeharmoni | 32.1% | 15.2% |
| Samstemt palett | 28.6% | 27.3% |
Hvilke verk av Charles Deas vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prairie on Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Voyagers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Solitary Indian, Seated o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Brave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Temple Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Winnebago (Wa-kon-chi-hi-re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Devil and Tom Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Winnebagos Playing Checkers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Charles Deas?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3300 | 100.0% |
I hvilke språk følger folk Charles Deas?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Charles Deas hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Charles Deas
Hvilke verk av Charles Deas vekker mest oppmerksomhet?
- Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder, med 500 visninger (15% av alle visninger for Charles Deas). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Charles Deas på OriginalUniqueArt.com?
- 3300 besøk de siste tolv månedene: 200 på kunstnersiden og 3100 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Charles Deas?
- Folk ser på Charles Deas på enheter (100%); enheter utgjør 100% av besøkene.
Hvilken type verk av Charles Deas foretrekker folk?
- Klar og intens (Fargeintensitet): 39% av besøkene, mot 25% av katalogen.