Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Carlo Maratta på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Carlo Maratta: hva et år med besøk viser
Adoração dos Magos (em Garland) er det mest viste verket: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 10% av all oppmerksomhet rettet mot Carlo Maratta. Etterfølges av Apollo Chasing Daphne og The Virgin Appearing to St Philip Neri. Kunstnersiden fikk 800 besøk og verkene 4400: 5200 totalt. Oppmerksomheten har økt med 300% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3600 besøk. Besøkende ser på enheter (87%), telefoner (12%) og nettbrett (2%). De foretrekker Elegant (Stemning): 53% av besøk mot 7% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Carlo Maratta
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Carlo Maratta.
-
1
Adoração dos Magos (em Garland)
600 visninger · 9.7%
-
2
Apollo Chasing Daphne, 1681
400 visninger · 6.5%
-
3
The Virgin Appearing to St Philip Neri, 1675
400 visninger · 6.5%
-
4
Arcangelo Corelli, 1700
400 visninger · 6.5%
-
5
Assumption and the Doctors of the Church, 1689
400 visninger · 6.5%
-
6
Portrait of Pope Clement IX, 1669
400 visninger · 6.5%
-
7
The Sleep of the Infant Jesus, with Musician Angels, 1697
300 visninger · 4.8%
-
8
The infant Romulus and two studies of a man's left arm
300 visninger · 4.8%
-
9
Adoration of the Shepherds, 1690
200 visninger · 3.2%
-
10
Two Studies for the Head of an Old Woman, 1685
200 visninger · 3.2%
Når besøker folk siden til Carlo Maratta?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 3200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 200 | 600 |
Når er verkene til Carlo Maratta åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Carlo Maratta?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 57.1% | 11.8% |
| Elegant | 7.1% | 52.9% |
| Eterisk | 7.1% | 17.6% |
| Harmonisk | 7.1% | 14.7% |
| Klassisk | 21.4% | 2.9% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 28.6% | 23.5% |
| Ettertenksomt | 10.7% | 32.4% |
| Rolig | 3.6% | 26.5% |
| Dramatisk | 35.7% | 0.0% |
| Melankolsk | 3.6% | 11.8% |
| Romantisk og varm | 3.6% | 2.9% |
| Alvorstung | 7.1% | 0.0% |
| Trøstende og trygg | 3.6% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 45.2% |
| Myk skygge | 22.0% | 16.1% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 9.7% |
| Lyssterk balanse | 8.0% | 17.7% |
| Lyssterk | 6.0% | 11.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.0% | 33.9% |
| Subtile farger | 32.0% | 41.9% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 17.7% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 6.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 62.5% | 63.8% |
| Nøytrale toner | 22.5% | 17.2% |
| Pastellfarger | 7.5% | 8.6% |
| Monokrom | 0.0% | 8.6% |
| Mørke toner | 7.5% | 1.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 54.0% | 51.6% |
| Balansert | 34.0% | 35.5% |
| Klar og intens | 12.0% | 12.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 32.3% |
| Mild | 18.0% | 1.6% |
| Balansert | 18.0% | 12.9% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 40.3% |
| Uttalelse | 22.0% | 12.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 9.7% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 11.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 19.4% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 25.8% |
| Samstemt palett | 40.0% | 33.9% |
Hvilke verk av Carlo Maratta er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| André Le Nôtre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apollo Chasing Daphne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Saint John the Baptist Poin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Evangelist o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Death of Saint Joseph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Cavalier Burnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Flight into Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter Andrea Sacchi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vanity of the Earthly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Carlo Maratta-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4500 | 86.5% |
| telefoner | 600 | 11.5% |
| nettbrett | 100 | 1.9% |
I hvilke språk følges Carlo Maratta?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 100 | 50.0% |
| Korean | 100 | 50.0% |
Hvor mange besøk per dag får Carlo Maratta, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 13 Oct | 200 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 300 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 400 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 300 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 300 |
Hva folk spør om angående Carlo Maratta
Hvilket verk av Carlo Maratta har flest visninger?
- Adoração dos Magos (em Garland) først, med 600 visninger, som utgjør 10% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Carlo Maratta på OriginalUniqueArt.com?
- 5200 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden, 4400 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Carlo Maratta?
- Publikum kommer fra enheter (87%), telefoner (12%) og nettbrett (2%); enheter står for 87% av besøkene.
Hvilke verk av Carlo Maratta treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Elegant (Stemning) får 53% av visningene for 7% av katalogen.