Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Carl Laubin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Carl Laubin: publikum i et nøtteskall
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 46% av alle visninger av Carl Laubin på OriginalUniqueArt.com. Henbury Hall, Cheshire og A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland følger. Carl Laubin har generert 1100 besøk: 600 på kunstnersiden og 500 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 33% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 500 besøk. Publikum har en preferanse for Myk skygge (Lysstyrke): 45% av besøkene, for 17% av kunstnerens katalog.
De 6 verkene til Carl Laubin som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 6 verkene til Carl Laubin som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 visninger · 45.5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 visninger · 18.2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 visninger · 9.1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 visninger · 9.1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 visninger · 9.1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 visninger · 9.1%
Hvor mange ser på Carl Laubin hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Carl Laubin sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Carl Laubin?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 16.7% | 45.5% |
| Mild lysstyrke | 66.7% | 45.5% |
| Lyssterk balanse | 16.7% | 9.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.7% | 9.1% |
| Subtile farger | 33.3% | 18.2% |
| Balansert mykhet | 50.0% | 72.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.7% | 9.1% |
| Balansert | 83.3% | 90.9% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 16.7% | 18.2% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 16.7% | 9.1% |
| Uttalelse | 66.7% | 72.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.7% | 9.1% |
| Mykt sammensatt palett | 33.3% | 18.2% |
| Balansert harmoni | 50.0% | 72.7% |
| Sterk fargeharmoni | 0.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Carl Laubin vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Carl Laubin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Bulgarian | 100 | 100.0% |
Hvor mange ser Carl Laubin hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 200 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Carl Laubin
Hvilke verk av Carl Laubin vekker mest oppmerksomhet?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), med 500 visninger (46% av alle visninger for Carl Laubin). Rangeringen ovenfor viser 6 verk.
Hvor mange ser på Carl Laubin på OriginalUniqueArt.com?
- 1100 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 500 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Carl Laubin foretrekker folk?
- Myk skygge (Lysstyrke): 45% av besøkene, mot 17% av katalogen.