Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Camille Claudel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Camille Claudel: hva et år med besøk viser
L' age mur (2) er det mest viste verket: 1400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 26% av all oppmerksomhet rettet mot Camille Claudel. Etterfølges av La valse og Giganti (Tête de brigand). Kunstnersiden fikk 2000 besøk og verkene 4700: 6700 totalt. Oppmerksomheten har økt med 367% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3600 besøk. Besøkende ser på telefoner (52%) og enheter (48%). De foretrekker Dramatisk intensitet (Stemning): 59% av besøk mot 33% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Camille Claudel
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Camille Claudel.
-
1
L' age mur (2)
1400 visninger · 25.5%
-
2
La valse
1200 visninger · 21.8%
-
3
Giganti (Tête de brigand), 1885
900 visninger · 16.4%
-
4
La valse (2)
400 visninger · 7.3%
-
5
Auguste Rodin, 1892
400 visninger · 7.3%
-
6
La Petite Châtelaine, 1892
300 visninger · 5.5%
-
7
Young girl with a sheaf, (1890)
200 visninger · 3.6%
-
8
La valse, (1937)
200 visninger · 3.6%
-
9
Young Girl with a Sheaf
200 visninger · 3.6%
-
10
L' age mur
100 visninger · 1.8%
Når besøker folk siden til Camille Claudel?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1000 | 2600 |
| Aug 2026 | 400 | 1000 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Oct 2026 | 600 | 800 |
Når er verkene til Camille Claudel åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Camille Claudel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 59.1% |
| Drømmende og romantisk | 50.0% | 34.1% |
| Elegant | 16.7% | 6.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Melankolsk | 50.0% | 34.1% |
| Anspent | 16.7% | 31.8% |
| Lidenskapelig uttrykk | 16.7% | 27.3% |
| Ettertenksomt | 16.7% | 6.8% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 23.1% | 30.9% |
| Mild lysstyrke | 46.2% | 38.2% |
| Lyssterk balanse | 7.7% | 7.3% |
| Lyssterk | 23.1% | 23.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 100.0% | 100.0% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 100.0% | 100.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 7.7% | 5.5% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 3.6% |
| Uttalelse | 69.2% | 90.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 23.1% | 34.5% |
| Mykt sammensatt palett | 15.4% | 5.5% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 25.4% |
| Sterk fargeharmoni | 30.8% | 30.9% |
| Samstemt palett | 7.7% | 3.6% |
Hvilke verk av Camille Claudel er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Auguste Rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L' age mur (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 300 | 100 | 100 |
| La valse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 100 | 100 | 100 |
| Giganti (Tête de brigand) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 | 200 |
| La valse (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Petite Châtelaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| La valse (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 300 |
| Bust of rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of rodin (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La valse, (1937) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Camille Claudel-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 3500 | 52.2% |
| enheter | 3200 | 47.8% |
I hvilke språk følges Camille Claudel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 75.0% |
| Spanish | 100 | 25.0% |
Hvor mange besøk per dag får Camille Claudel, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 200 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 100 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 200 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 400 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående Camille Claudel
Hvilket verk av Camille Claudel har flest visninger?
- L' age mur (2) først, med 1400 visninger, som utgjør 26% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Camille Claudel på OriginalUniqueArt.com?
- 6700 besøk de siste tolv månedene: 2000 til kunstnersiden, 4700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Camille Claudel?
- Publikum kommer fra telefoner (52%) og enheter (48%); telefoner står for 52% av besøkene.
Hvilke verk av Camille Claudel treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Dramatisk intensitet (Stemning) får 59% av visningene for 33% av katalogen.