Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Betsy Graves Reyneau på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Betsy Graves Reyneau: publikum i et nøtteskall
George Washington Carver fanger flest blikk: 200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 15% av alle visninger av Betsy Graves Reyneau på OriginalUniqueArt.com. George Washington Carver og Walter Francis White følger. Betsy Graves Reyneau har generert 1100 besøk: 200 på kunstnersiden og 900 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 600 besøk. Publikum har en preferanse for Lyssterk balanse (Lysstyrke): 69% av besøkene, for 46% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Betsy Graves Reyneau som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Betsy Graves Reyneau som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
George Washington Carver, 1942
200 visninger · 15.4%
-
2
George Washington Carver, 1942
100 visninger · 7.7%
-
3
Walter Francis White, 1945
100 visninger · 7.7%
-
4
Charles Richard Drew, 1953
100 visninger · 7.7%
-
5
Mary Mills, 1952
100 visninger · 7.7%
-
6
Lester B. Granger, 1951
100 visninger · 7.7%
-
7
Claude Barnett, 1953
100 visninger · 7.7%
-
8
Richmond Barthe, 1946
100 visninger · 7.7%
-
9
Dr. Ralph Johnson Bunche, 1948
100 visninger · 7.7%
-
10
William Ayers Campbell, 1944
100 visninger · 7.7%
Hvor mange ser på Betsy Graves Reyneau hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Betsy Graves Reyneau sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Betsy Graves Reyneau?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 7.7% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 38.5% | 15.4% |
| Lyssterk balanse | 46.2% | 69.2% |
| Lyssterk | 7.7% | 15.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 76.9% | 92.3% |
| Subtile farger | 20.5% | 7.7% |
| Balansert mykhet | 2.6% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 79.5% | 92.3% |
| Balansert | 20.5% | 7.7% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 5.1% | 7.7% |
| Sterk kontrast | 15.4% | 38.5% |
| Uttalelse | 79.5% | 53.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 41.0% | 53.8% |
| Mykt sammensatt palett | 20.5% | 23.1% |
| Balansert harmoni | 17.9% | 7.7% |
| Sterk fargeharmoni | 20.5% | 15.4% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Betsy Graves Reyneau vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hugh Mulzac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joe Louis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| William Ayers Campbell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Richmond Barthe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Church Terrell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Anna Arnold Hedgeman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Channing Heggie Tobias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Francis White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aaron Douglas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theodore Kenneth Lawless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Betsy Graves Reyneau?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 200 | 66.7% |
| English | 100 | 33.3% |
Hvor mange ser Betsy Graves Reyneau hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 200 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Betsy Graves Reyneau
Hvilke verk av Betsy Graves Reyneau vekker mest oppmerksomhet?
- George Washington Carver, med 200 visninger (15% av alle visninger for Betsy Graves Reyneau). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Betsy Graves Reyneau på OriginalUniqueArt.com?
- 1100 besøk de siste tolv månedene: 200 på kunstnersiden og 900 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Betsy Graves Reyneau foretrekker folk?
- Lyssterk balanse (Lysstyrke): 69% av besøkene, mot 46% av katalogen.