Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bernardino Luini på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bernardino Luini: hva et år med besøk viser
Salome with the Head of St John the Baptist er det mest viste verket: 1300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 11% av all oppmerksomhet rettet mot Bernardino Luini. Etterfølges av The Holy Family with Saints Anne and John og Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste. Kunstnersiden fikk 4100 besøk og verkene 8300: 12400 totalt. Oppmerksomheten har økt med 129% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 7400 besøk. Besøkende ser på enheter (69%), telefoner (23%) og nettbrett (8%). De foretrekker Harmonisk (Stemning): 33% av besøk mot 9% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Bernardino Luini
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Bernardino Luini.
-
1
Salome with the Head of St John the Baptist
1300 visninger · 11.1%
-
2
The Holy Family with Saints Anne and John, 1520
1000 visninger · 8.5%
-
3
Salomé recevant la tête de saint Jean Baptiste
700 visninger · 6.0%
-
4
LE SILENCE
600 visninger · 5.1%
-
5
Crucifixion and Scenes from the Life of Christ, 1529
500 visninger · 4.3%
-
6
Madonna with Child and the Young St John, 1515
400 visninger · 3.4%
-
7
Madonna in the Rose Garden
400 visninger · 3.4%
-
8
Salome Receiving the Head of St John the Baptist
400 visninger · 3.4%
-
9
The Magdalen, 1520
400 visninger · 3.4%
-
10
Portrait of Biagio Arcimboldo
400 visninger · 3.4%
Når besøker folk siden til Bernardino Luini?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1800 | 5600 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 600 | 800 |
| Oct 2026 | 1500 | 1700 |
Når er verkene til Bernardino Luini åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Bernardino Luini?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 25.7% | 35.8% |
| Harmonisk | 8.6% | 33.0% |
| Seren | 34.3% | 12.8% |
| Elegant | 14.3% | 7.3% |
| Klassisk | 11.4% | 2.8% |
| Drømmende og romantisk | 5.7% | 2.8% |
| Mystisk | 0.0% | 3.7% |
| Eterisk | 0.0% | 1.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 22.9% | 22.9% |
| Fredfull | 5.7% | 19.3% |
| Rolig | 20.0% | 11.9% |
| Melankolsk | 5.7% | 14.7% |
| Sjelelig oppløftende | 22.9% | 5.5% |
| Dramatisk | 2.9% | 10.1% |
| Alvorstung | 5.7% | 6.4% |
| Mysteriefylt | 2.9% | 6.4% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 50.0% | 58.1% |
| Myk skygge | 26.0% | 12.8% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 20.5% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 8.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 23.1% |
| Subtile farger | 36.0% | 45.3% |
| Balansert mykhet | 26.0% | 19.7% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 12.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.5% | 87.3% |
| Mørke toner | 5.0% | 8.2% |
| Nøytrale toner | 12.5% | 4.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 36.8% |
| Balansert | 46.0% | 47.0% |
| Klar og intens | 10.0% | 16.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.9% |
| Mild | 24.0% | 22.2% |
| Balansert | 18.0% | 13.7% |
| Sterk kontrast | 30.0% | 33.3% |
| Uttalelse | 22.0% | 29.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.0% | 6.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 21.4% |
| Balansert harmoni | 14.0% | 8.6% |
| Sterk fargeharmoni | 36.0% | 51.3% |
| Samstemt palett | 34.0% | 12.8% |
Hvilke verk av Bernardino Luini er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korsfestelsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Martyrdom of St Maurice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary with Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Christ Child and the In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion and Scenes from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Bernardino Luini-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 8600 | 69.4% |
| telefoner | 2800 | 22.6% |
| nettbrett | 1000 | 8.1% |
I hvilke språk følges Bernardino Luini?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 800 | 80.0% |
| Czech | 100 | 10.0% |
| Polish | 100 | 10.0% |
Hvor mange besøk per dag får Bernardino Luini, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 500 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 300 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 300 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 600 |
| Sun 25 Oct | 200 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 200 |
| Thu 29 Oct | 200 |
| Fri 30 Oct | 200 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 300 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
Hva folk spør om angående Bernardino Luini
Hvilket verk av Bernardino Luini har flest visninger?
- Salome with the Head of St John the Baptist først, med 1300 visninger, som utgjør 11% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Bernardino Luini på OriginalUniqueArt.com?
- 12400 besøk de siste tolv månedene: 4100 til kunstnersiden, 8300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Bernardino Luini?
- Publikum kommer fra enheter (69%), telefoner (23%) og nettbrett (8%); enheter står for 69% av besøkene.
Hvilke verk av Bernardino Luini treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Harmonisk (Stemning) får 33% av visningene for 9% av katalogen.