Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Benjamin Williams Leader på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Benjamin Williams Leader: publikum i et nøtteskall
WILD WALES fanger flest blikk: 400 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 8% av alle visninger av Benjamin Williams Leader på OriginalUniqueArt.com. LITTLEHAMPTON FAIRGROUND og FEBRUARY FILL DYKE følger. Benjamin Williams Leader har generert 5500 besøk: 800 på kunstnersiden og 4700 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 33% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4100 besøk. Publikum ser på enheter (89%), telefoner (9%) og nettbrett (2%). Publikum har en preferanse for Mild lysstyrke (Lysstyrke): 70% av besøkene, for 50% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Benjamin Williams Leader som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Benjamin Williams Leader som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
WILD WALES
400 visninger · 7.5%
-
2
LITTLEHAMPTON FAIRGROUND
300 visninger · 5.7%
-
3
FEBRUARY FILL DYKE
200 visninger · 3.8%
-
4
The Silent Evening Hour, 1890
200 visninger · 3.8%
-
5
Near Tintagel
200 visninger · 3.8%
-
6
AUTUMN IN NORTH WALES
200 visninger · 3.8%
-
7
BIGODS HALL, DUNMOW, ESSEX
200 visninger · 3.8%
-
8
ON THE SEVERN BELOW WORCESTER
200 visninger · 3.8%
-
9
THE OLD BLACKSMITH'S SHOP, GREAT MALVERN
200 visninger · 3.8%
-
10
THE SANDY MARGIN OF THE BEACH
200 visninger · 3.8%
Hvor mange ser på Benjamin Williams Leader hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Oct 2026 | 200 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Benjamin Williams Leader sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Benjamin Williams Leader?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 13.2% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 69.8% |
| Lyssterk balanse | 36.0% | 15.1% |
| Lyssterk | 4.0% | 1.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 26.4% |
| Subtile farger | 22.0% | 26.4% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 28.3% |
| Tydelig fargepreg | 28.0% | 17.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 1.9% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 40.9% | 45.5% |
| Nøytrale toner | 34.1% | 31.8% |
| Mørke toner | 20.4% | 22.7% |
| Naturtoner | 2.3% | 0.0% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 12.0% | 18.9% |
| Balansert | 54.0% | 60.4% |
| Klar og intens | 34.0% | 20.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 0.0% |
| Mild | 16.0% | 13.2% |
| Balansert | 6.0% | 3.8% |
| Sterk kontrast | 6.0% | 15.1% |
| Uttalelse | 66.0% | 67.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 5.7% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 52.8% |
| Samstemt palett | 50.0% | 41.5% |
Hvilke verk av Benjamin Williams Leader vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FEBRUARY FILL DYKE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| PARTING DAY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clive Lock on the Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SOLITUDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bettws y Coed Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Small Boy standing at the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Welsh Churchyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of a Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Derwentwater from Ladore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Moated Grange | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Benjamin Williams Leader?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4900 | 89.1% |
| telefoner | 500 | 9.1% |
| nettbrett | 100 | 1.8% |
I hvilke språk følger folk Benjamin Williams Leader?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 40.0% |
| Russian | 200 | 40.0% |
| Japanese | 100 | 20.0% |
Hvor mange ser Benjamin Williams Leader hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 300 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Benjamin Williams Leader
Hvilke verk av Benjamin Williams Leader vekker mest oppmerksomhet?
- WILD WALES, med 400 visninger (8% av alle visninger for Benjamin Williams Leader). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Benjamin Williams Leader på OriginalUniqueArt.com?
- 5500 besøk de siste tolv månedene: 800 på kunstnersiden og 4700 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Benjamin Williams Leader?
- Folk ser på Benjamin Williams Leader på enheter (89%), telefoner (9%) og nettbrett (2%); enheter utgjør 89% av besøkene.
Hvilken type verk av Benjamin Williams Leader foretrekker folk?
- Mild lysstyrke (Lysstyrke): 70% av besøkene, mot 50% av katalogen.