Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bartolomé Esteban Murillo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bartolomé Esteban Murillo: hva et år med besøk viser
Souls ubesmittede unnfangelse er det mest viste verket: 2200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 4% av all oppmerksomhet rettet mot Bartolomé Esteban Murillo. Etterfølges av the immaculate conception og The Assumption of the Virgin. Kunstnersiden fikk 7800 besøk og verkene 37900: 45700 totalt. Oppmerksomheten har økt med 119% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 22800 besøk. Besøkende leser på Spanish (36%), French (17%) og English (10%). Besøkende kommer fra United States of America (29%), France (17%) og Switzerland (5%). Besøkende ser på enheter (70%), telefoner (28%) og nettbrett (2%). De foretrekker Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone): 58% av besøk mot 38% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Bartolomé Esteban Murillo
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Bartolomé Esteban Murillo.
-
1
Souls ubesmittede unnfangelse, 1678
2200 visninger · 4.5%
-
2
the immaculate conception
2100 visninger · 4.3%
-
3
The Assumption of the Virgin, 1670
1900 visninger · 3.9%
-
4
The Baptism of Christ, 1655
1600 visninger · 3.3%
-
5
The Immaculate Conception (oil on canvas)
1500 visninger · 3.1%
-
6
Den hjemvendte sønn, 1670
1400 visninger · 2.9%
-
7
To kvinner ved et vindu, 1660
1100 visninger · 2.2%
-
8
The Immaculate Conception, 1665
1000 visninger · 2.0%
-
9
Den unge tiggeren, 1650
900 visninger · 1.8%
-
10
Four Figures on a Step, 1655
800 visninger · 1.6%
Når besøker folk siden til Bartolomé Esteban Murillo?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 700 |
| Jul 2026 | 1100 | 21700 |
| Aug 2026 | 100 | 5100 |
| Sep 2026 | 2300 | 3000 |
| Oct 2026 | 4200 | 7400 |
Når er verkene til Bartolomé Esteban Murillo åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Bartolomé Esteban Murillo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Eterisk | 42.9% | 39.5% |
| Dramatisk intensitet | 14.3% | 19.6% |
| Seren | 0.0% | 9.5% |
| Drømmende og romantisk | 0.0% | 7.6% |
| Inspirerende og visjonær | 9.5% | 6.7% |
| Harmonisk | 0.0% | 5.3% |
| Elegant | 14.3% | 3.6% |
| Klassisk | 14.3% | 2.5% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 38.1% | 58.3% |
| Trøstende og trygg | 0.0% | 7.3% |
| Ettertenksomt | 9.5% | 6.7% |
| Fredfull | 9.5% | 6.2% |
| Melankolsk | 4.8% | 5.9% |
| Rolig | 14.3% | 2.8% |
| Romantisk og varm | 0.0% | 3.4% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 3.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 50.0% | 49.9% |
| Myk skygge | 38.0% | 34.4% |
| Mild lysstyrke | 10.0% | 13.7% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 2.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 24.7% |
| Subtile farger | 32.0% | 32.9% |
| Balansert mykhet | 28.0% | 30.9% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 11.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.2% | 83.9% |
| Mørke toner | 13.3% | 13.7% |
| Nøytrale toner | 4.4% | 2.2% |
| Monokrom | 0.0% | 0.2% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 42.0% | 36.6% |
| Balansert | 54.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 4.0% | 6.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 2.2% |
| Mild | 16.0% | 12.7% |
| Balansert | 8.0% | 9.6% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 26.4% |
| Uttalelse | 40.0% | 49.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 5.1% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 4.7% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 14.5% |
| Sterk fargeharmoni | 56.0% | 57.1% |
| Samstemt palett | 12.0% | 18.6% |
Hvilke verk av Bartolomé Esteban Murillo er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Souls ubesmittede unnfangel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 400 | 300 | 100 |
| To barn som spiser en melon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 300 |
| To kvinner ved et vindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 | 200 |
| Den unge tiggeren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 500 |
| Forkynnelsen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 200 |
| The Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| the immaculate conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 500 | 700 | 100 | 300 |
| The last supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 200 |
| Saint Francis Receiving the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 | 0 |
| Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 | 100 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Bartolomé Esteban Murillo-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 31800 | 69.6% |
| telefoner | 13000 | 28.4% |
| nettbrett | 900 | 2.0% |
I hvilke språk følges Bartolomé Esteban Murillo?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 1500 | 35.7% |
| French | 700 | 16.7% |
| English | 400 | 9.5% |
| Japanese | 200 | 4.8% |
| Russian | 200 | 4.8% |
| Slovak | 200 | 4.8% |
| Turkish | 200 | 4.8% |
| Bulgarian | 100 | 2.4% |
| Czech | 100 | 2.4% |
| Hungarian | 100 | 2.4% |
Hvor mange besøk per dag får Bartolomé Esteban Murillo, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 600 |
| Sat 17 Oct | 800 |
| Sun 18 Oct | 600 |
| Mon 19 Oct | 500 |
| Tue 20 Oct | 900 |
| Wed 21 Oct | 1300 |
| Thu 22 Oct | 800 |
| Fri 23 Oct | 1200 |
| Sat 24 Oct | 1200 |
| Sun 25 Oct | 600 |
| Mon 26 Oct | 1300 |
| Tue 27 Oct | 600 |
| Wed 28 Oct | 700 |
| Thu 29 Oct | 500 |
| Fri 30 Oct | 1100 |
| Sat 31 Oct | 200 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 1600 |
| Wed 4 Nov | 2000 |
| Thu 5 Nov | 1100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 700 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 900 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 900 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 700 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 1200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 1500 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 900 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 900 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 800 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 1200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 1600 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 1000 |
Hva folk spør om angående Bartolomé Esteban Murillo
Hvilket verk av Bartolomé Esteban Murillo har flest visninger?
- Souls ubesmittede unnfangelse først, med 2200 visninger, som utgjør 4% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Bartolomé Esteban Murillo på OriginalUniqueArt.com?
- 45700 besøk de siste tolv månedene: 7800 til kunstnersiden, 37900 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Bartolomé Esteban Murillo?
- Publikum kommer fra enheter (70%), telefoner (28%) og nettbrett (2%); enheter står for 70% av besøkene.
Hvilke språk bruker følgerne til Bartolomé Esteban Murillo?
- Spanish (36%), French (17%) og English (10%); Spanish utgjør 36%.
Hvilke verk av Bartolomé Esteban Murillo treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Sjelelig oppløftende (Emosjonell tone) får 58% av visningene for 38% av katalogen.