Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Bartłomiej Strobel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Bartłomiej Strobel: hva et år med besøk viser
Renaissance Interior with Banqueters er det mest viste verket: 200 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 33% av all oppmerksomhet rettet mot Bartłomiej Strobel. Etterfølges av A Company in an Interior og Interior of an Imaginary Church. Kunstnersiden fikk 400 besøk og verkene 600: 1000 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 800 besøk. De foretrekker Subtile farger (Fargemetning): 83% av besøk mot 36% av katalogen.
De 5 mest viste verkene til Bartłomiej Strobel
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Bartłomiej Strobel.
Når besøker folk siden til Bartłomiej Strobel?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 0 |
Når er verkene til Bartłomiej Strobel åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Bartłomiej Strobel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Luksuriøs og overdådig | 50.0% | 50.0% |
| Dramatisk intensitet | 27.3% | 0.0% |
| Klassisk | 13.6% | 50.0% |
| Harmonisk | 4.5% | 0.0% |
| Inspirerende og visjonær | 4.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 31.8% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 13.6% | 50.0% |
| Sjelelig oppløftende | 18.2% | 0.0% |
| Kraftfullt | 13.6% | 0.0% |
| Alvorstung | 13.6% | 0.0% |
| Energisk | 4.5% | 50.0% |
| Rolig | 4.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 63.8% | 33.3% |
| Myk skygge | 21.3% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 10.6% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 4.3% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.7% | 0.0% |
| Subtile farger | 36.2% | 83.3% |
| Balansert mykhet | 31.9% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 4.3% | 16.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 84.2% | 83.3% |
| Mørke toner | 7.9% | 16.7% |
| Nøytrale toner | 5.3% | 0.0% |
| Monokrom | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 51.1% | 16.7% |
| Balansert | 46.8% | 66.7% |
| Klar og intens | 2.1% | 16.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.8% | 0.0% |
| Mild | 34.0% | 16.7% |
| Balansert | 14.9% | 33.3% |
| Sterk kontrast | 23.4% | 50.0% |
| Uttalelse | 14.9% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.5% | 16.7% |
| Mykt sammensatt palett | 8.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 2.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 42.5% | 66.7% |
| Samstemt palett | 38.3% | 16.7% |
Hvilke verk av Bartłomiej Strobel er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Jerzy Ossolińsk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return of the Prodigal Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lazarus in the Palace of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginary church interior w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Lady of the Rosary with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The King and Queen of Bohem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Janusz Radziwił… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Catholic Chur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Bartłomiej Strobel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Bartłomiej Strobel, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Bartłomiej Strobel
Hvilket verk av Bartłomiej Strobel har flest visninger?
- Renaissance Interior with Banqueters først, med 200 visninger, som utgjør 33% av visningene. 5 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Bartłomiej Strobel på OriginalUniqueArt.com?
- 1000 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden, 600 til verkene.
Hvilke verk av Bartłomiej Strobel treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Subtile farger (Fargemetning) får 83% av visningene for 36% av katalogen.