Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Aurél Bernáth på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Aurél Bernáth: nøkkeltall
Det mest viste verket er Road At The Lakeside: 300 visninger i løpet av tolv måneder, noe som utgjør 30% av visningene til Aurél Bernáth. Deretter Riviera og The Charles Bridge In Prague. Totalt 1100 besøk: 600 på kunstnersiden, 500 på verkene. Toppmåned: Jul 2026 med 500 besøk. Én smak skiller seg ut: Balansert (Kontrast) står for 40% av de besøkte, med kun 14% av katalogen.
Aurél Bernáth: de 8 mest viste verkene
Denne rangeringen teller visninger, ikke katalogpoeng: de 8 verkene til Aurél Bernáth som ble sett mest på OriginalUniqueArt.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Road At The Lakeside
300 visninger · 30.0%
-
2
Riviera
100 visninger · 10.0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 visninger · 10.0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 visninger · 10.0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 visninger · 10.0%
-
6
The Port Of Genoa
100 visninger · 10.0%
-
7
Morning
100 visninger · 10.0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 visninger · 10.0%
Hvordan endrer publikummet til Aurél Bernáth seg fra måned til måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 100 |
Hvordan har verkene til Aurél Bernáth blitt sett i løpet av året?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger publikum blant verkene til Aurél Bernáth?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 13.6% | 10.0% |
| Myk skygge | 36.4% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 27.3% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 13.6% | 10.0% |
| Lyssterk | 9.1% | 10.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.8% | 10.0% |
| Subtile farger | 31.8% | 40.0% |
| Balansert mykhet | 22.7% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 13.6% | 30.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 36.4% | 50.0% |
| Nøytrale toner | 45.5% | 33.3% |
| Jordnær | 18.2% | 16.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.9% | 10.0% |
| Balansert | 36.4% | 50.0% |
| Klar og intens | 22.7% | 40.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.5% | 0.0% |
| Mild | 18.2% | 20.0% |
| Balansert | 13.6% | 40.0% |
| Sterk kontrast | 13.6% | 0.0% |
| Uttalelse | 50.0% | 40.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 31.8% | 30.0% |
| Mykt sammensatt palett | 22.7% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 30.0% |
| Sterk fargeharmoni | 22.7% | 30.0% |
| Samstemt palett | 13.6% | 10.0% |
Hvordan sammenlignes de mest viste verkene til Aurél Bernáth gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pike On A Tray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker publikummet til Aurél Bernáth?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Dutch | 400 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Aurél Bernáth ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Aurél Bernáth: korte svar
Hva er det mest viste verket til Aurél Bernáth?
- Road At The Lakeside: 300 besøk, 30% av visningene til Aurél Bernáth. Listen går ned til rank 8.
Hvor mange besøk får Aurél Bernáth?
- 1100 de siste tolv månedene (600 på kunstnersiden, 500 på verkene).
Foretrekker publikum en bestemt type verk av Aurél Bernáth?
- Ja, Balansert (Kontrast): 40% av besøkene for 14% av katalogen.