Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Antonio Carnicero på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Antonio Carnicero: publikum i et nøtteskall
Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 33% av alle visninger av Antonio Carnicero på OriginalUniqueArt.com. Portrait of María Luisa de Parma og Portrait of María Luisa of Parma følger. Antonio Carnicero har generert 1200 besøk: 500 på kunstnersiden og 700 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 50% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Publikum har en preferanse for Rolig (Emosjonell tone): 100% av besøkene, for 12% av kunstnerens katalog.
De 5 verkene til Antonio Carnicero som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 5 verkene til Antonio Carnicero som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, 1784
300 visninger · 33.3%
-
2
Portrait of María Luisa de Parma
300 visninger · 33.3%
-
3
Portrait of María Luisa of Parma
100 visninger · 11.1%
-
4
Portrait of Pedro Rodríguez de Campomanes
100 visninger · 11.1%
-
5
Retrato de don Manuel Godoy
100 visninger · 11.1%
Hvor mange ser på Antonio Carnicero hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Antonio Carnicero sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Antonio Carnicero?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Elegant | 25.0% | 100.0% |
| Klassisk | 25.0% | 0.0% |
| Seren | 25.0% | 0.0% |
| Eterisk | 12.5% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 12.5% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.5% | 100.0% |
| Sjelelig oppløftende | 25.0% | 0.0% |
| Dramatisk | 12.5% | 0.0% |
| Mysteriefylt | 12.5% | 0.0% |
| Romantisk og varm | 12.5% | 0.0% |
| Alvorstung | 12.5% | 0.0% |
| Fredfull | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 62.5% | 88.9% |
| Myk skygge | 18.8% | 11.1% |
| Mild lysstyrke | 12.5% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 6.2% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 37.5% | 55.6% |
| Subtile farger | 43.8% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 18.8% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 56.2% | 88.9% |
| Balansert | 43.8% | 11.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.2% | 11.1% |
| Mild | 18.8% | 11.1% |
| Balansert | 12.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 43.8% | 66.7% |
| Uttalelse | 18.8% | 11.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 37.5% | 77.8% |
| Mykt sammensatt palett | 6.2% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 6.2% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 18.8% | 0.0% |
| Samstemt palett | 31.2% | 11.1% |
Hvilke verk av Antonio Carnicero vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Francis preaching to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pretty Woman Smoking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bullfighter. Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomasa de Aliaga, widow of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Albufera in Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Teniente de Nav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascent of the Monsieur Bouc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An infant with drum and tam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Antonio Carnicero?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Antonio Carnicero hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 200 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Antonio Carnicero
Hvilke verk av Antonio Carnicero vekker mest oppmerksomhet?
- Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, med 300 visninger (33% av alle visninger for Antonio Carnicero). Rangeringen ovenfor viser 5 verk.
Hvor mange ser på Antonio Carnicero på OriginalUniqueArt.com?
- 1200 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 700 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Antonio Carnicero foretrekker folk?
- Rolig (Emosjonell tone): 100% av besøkene, mot 12% av katalogen.