Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Anton Romako på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Anton Romako: publikum i et nøtteskall
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 15% av alle visninger av Anton Romako på OriginalUniqueArt.com. Empress Elizabeth of Austria og Female nude følger. Anton Romako har generert 2300 besøk: 500 på kunstnersiden og 1800 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 2300 besøk. Publikum har en preferanse for Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 80% av besøkene, for 53% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Anton Romako som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Anton Romako som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 visninger · 15.0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 visninger · 10.0%
-
3
Female nude
200 visninger · 10.0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 visninger · 5.0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 visninger · 5.0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 visninger · 5.0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 visninger · 5.0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 visninger · 5.0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 visninger · 5.0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 visninger · 5.0%
Hvor mange ser på Anton Romako hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Anton Romako sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Anton Romako?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 25.0% | 35.0% |
| Myk skygge | 31.2% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 18.8% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 9.4% | 10.0% |
| Lyssterk | 15.6% | 5.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 31.2% | 35.0% |
| Subtile farger | 31.2% | 25.0% |
| Balansert mykhet | 28.1% | 40.0% |
| Tydelig fargepreg | 9.4% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 68.8% |
| Nøytrale toner | 23.1% | 25.0% |
| Mørke toner | 15.4% | 6.2% |
| Monokrom | 11.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 31.2% | 35.0% |
| Balansert | 53.1% | 60.0% |
| Klar og intens | 15.6% | 5.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 34.4% | 30.0% |
| Mild | 25.0% | 20.0% |
| Balansert | 9.4% | 5.0% |
| Sterk kontrast | 15.6% | 30.0% |
| Uttalelse | 15.6% | 15.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 3.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 12.5% | 10.0% |
| Sterk fargeharmoni | 53.1% | 80.0% |
| Samstemt palett | 31.2% | 10.0% |
Hvilke verk av Anton Romako vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Makart salon interior, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Johann Strauss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Anton Romako?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Anton Romako hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 200 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Anton Romako
Hvilke verk av Anton Romako vekker mest oppmerksomhet?
- The Artist's Wife Sophie With Their Daughters, med 300 visninger (15% av alle visninger for Anton Romako). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Anton Romako på OriginalUniqueArt.com?
- 2300 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 1800 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Anton Romako foretrekker folk?
- Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 80% av besøkene, mot 53% av katalogen.