Alfio Giuffrida Hvem som ser på

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Alfio Giuffrida på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Alfio Giuffrida: publikum i et nøtteskall

Natura Exp22 fanger flest blikk: 200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 20% av alle visninger av Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com. BONSAI Exp4 og Round Plants Exp14 følger. Alfio Giuffrida har generert 1600 besøk: 800 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 700 besøk. Publikum har en preferanse for Balansert harmoni (Fargeharmoni): 40% av besøkene, for 17% av kunstnerens katalog.

De 9 verkene til Alfio Giuffrida som vekker mest oppmerksomhet

Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 9 verkene til Alfio Giuffrida som folk åpner mest, med førsteplassen først.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 visninger · 20.0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 visninger · 10.0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 visninger · 10.0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 visninger · 10.0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 visninger · 10.0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 visninger · 10.0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 visninger · 10.0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 visninger · 10.0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 visninger · 10.0%

Hvor mange ser på Alfio Giuffrida hver måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Se tallene
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Aug 20263000
Sep 2026500100

Hvor ofte blir verkene til Alfio Giuffrida sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvilke verk av Alfio Giuffrida vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Se tallene
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

I hvilke språk følger folk Alfio Giuffrida?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Se tallene
SpråkBesøkningerDel
English300100.0%

Hvor mange ser Alfio Giuffrida hver dag, og hva er forventet?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Se tallene
DagBesøkninger
Thu 8 Oct100
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct200
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct0
Thu 15 Oct0
Fri 16 Oct0
Sat 17 Oct100
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct100
Tue 20 Oct100
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0
Wed 4 Nov (prognose)0
Thu 5 Nov (prognose)0
Fri 6 Nov (prognose)0
Sat 7 Nov (prognose)0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0

Spørsmål om Alfio Giuffrida

Hvilke verk av Alfio Giuffrida vekker mest oppmerksomhet?

Natura Exp22, med 200 visninger (20% av alle visninger for Alfio Giuffrida). Rangeringen ovenfor viser 9 verk.

Hvor mange ser på Alfio Giuffrida på OriginalUniqueArt.com?

1600 besøk de siste tolv månedene: 800 på kunstnersiden og 800 på enkeltverk.

Hvilken type verk av Alfio Giuffrida foretrekker folk?

Balansert harmoni (Fargeharmoni): 40% av besøkene, mot 17% av katalogen.