Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Albin Egger-Lienz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Albin Egger-Lienz: hva et år med besøk viser
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers er det mest viste verket: 300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 7% av all oppmerksomhet rettet mot Albin Egger-Lienz. Etterfølges av Female head with binding to the hair og The Portrait Painter In The Country. Kunstnersiden fikk 800 besøk og verkene 3600: 4400 totalt. Oppmerksomheten er ned 33% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3400 besøk. Besøkende ser på enheter (89%) og telefoner (11%). De foretrekker Eterisk (Stemning): 33% av besøk mot 0% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Albin Egger-Lienz
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Albin Egger-Lienz.
-
1
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers, 1920
300 visninger · 7.3%
-
2
Female head with binding to the hair
200 visninger · 4.9%
-
3
The Portrait Painter In The Country
200 visninger · 4.9%
-
4
Male head with bitter expression
200 visninger · 4.9%
-
5
Die Alten, 1914
200 visninger · 4.9%
-
6
Hulda, 1903
200 visninger · 4.9%
-
7
Savoy arden knabe
100 visninger · 2.4%
-
8
Madonna
100 visninger · 2.4%
-
9
Holy Night
100 visninger · 2.4%
-
10
The Cross -
100 visninger · 2.4%
Når besøker folk siden til Albin Egger-Lienz?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 3000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 200 |
Når er verkene til Albin Egger-Lienz åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Albin Egger-Lienz?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 33.3% | 50.0% |
| Dramatisk intensitet | 66.7% | 0.0% |
| Eterisk | 0.0% | 33.3% |
| Mystisk | 0.0% | 16.7% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget av vemod | 33.3% | 50.0% |
| Eterisk | 0.0% | 33.3% |
| Alvorstung | 66.7% | 0.0% |
| Sjelelig oppløftende | 0.0% | 16.7% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.0% | 39.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 12.2% |
| Mild lysstyrke | 20.0% | 31.7% |
| Lyssterk balanse | 18.0% | 14.6% |
| Lyssterk | 4.0% | 2.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 17.1% |
| Subtile farger | 18.0% | 31.7% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 19.5% |
| Tydelig fargepreg | 34.0% | 29.3% |
| Livlig farge | 2.0% | 2.4% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 58.0% | 63.4% |
| Mørke toner | 22.0% | 19.5% |
| Nøytrale toner | 8.0% | 12.2% |
| Monokrom | 4.0% | 4.9% |
| Pastellfarger | 8.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 29.3% |
| Balansert | 28.0% | 41.5% |
| Klar og intens | 38.0% | 29.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 50.0% | 46.3% |
| Mild | 26.0% | 24.4% |
| Balansert | 8.0% | 19.5% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 2.4% |
| Uttalelse | 8.0% | 7.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 12.2% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 2.4% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 21.9% |
| Samstemt palett | 64.0% | 63.4% |
Hvilke verk av Albin Egger-Lienz er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Good Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Him | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Church Choir of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hulda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Man Behind the Crucifer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cesurrection Of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sower - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carpenters working in a mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Albin Egger-Lienz-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3900 | 88.6% |
| telefoner | 500 | 11.4% |
I hvilke språk følges Albin Egger-Lienz?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk per dag får Albin Egger-Lienz, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 300 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Albin Egger-Lienz
Hvilket verk av Albin Egger-Lienz har flest visninger?
- Ila, die jüngere Tochter des Künstlers først, med 300 visninger, som utgjør 7% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Albin Egger-Lienz på OriginalUniqueArt.com?
- 4400 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden, 3600 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Albin Egger-Lienz?
- Publikum kommer fra enheter (89%) og telefoner (11%); enheter står for 89% av besøkene.
Hvilke verk av Albin Egger-Lienz treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Eterisk (Stemning) får 33% av visningene for 0% av katalogen.