Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Aert Van Der Neer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Aert Van Der Neer: hva et år med besøk viser
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters er det mest viste verket: 1500 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 20% av all oppmerksomhet rettet mot Aert Van Der Neer. Etterfølges av River in Winter og Elvlandskap ved solnedgang. Kunstnersiden fikk 1500 besøk og verkene 5000: 6500 totalt. Oppmerksomheten er ned 40% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3000 besøk. Besøkende ser på enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%). De foretrekker Balansert harmoni (Fargeharmoni): 37% av besøk mot 6% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Aert Van Der Neer
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Aert Van Der Neer.
-
1
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters
1500 visninger · 20.5%
-
2
River in Winter, 1645
600 visninger · 8.2%
-
3
Elvlandskap ved solnedgang, 1650
500 visninger · 6.8%
-
4
River View by Moonlight, 1645
500 visninger · 6.8%
-
5
Night Landscape with a River
500 visninger · 6.8%
-
6
Sports on a Frozen River, 1660
400 visninger · 5.5%
-
7
A Village by a River in Moonlight
400 visninger · 5.5%
-
8
Fishing at Moonlight
400 visninger · 5.5%
-
9
An Evening View near a Village
400 visninger · 5.5%
-
10
Winter Landscape near a Town with Kolf Players and Horse-Drawn Sleighs, Aert van der Neer, c. 1650 - c. 1655, 1655
300 visninger · 4.1%
Når besøker folk siden til Aert Van Der Neer?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 2600 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 1900 |
| Oct 2026 | 900 | 300 |
Når er verkene til Aert Van Der Neer åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Aert Van Der Neer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 60.0% | 75.9% |
| Harmonisk | 0.0% | 16.7% |
| Nostalgi preget | 10.0% | 5.6% |
| Dramatisk intensitet | 20.0% | 0.0% |
| Eterisk | 10.0% | 1.8% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 70.0% | 79.6% |
| Melankolsk | 10.0% | 11.1% |
| Rolig | 0.0% | 9.3% |
| Mysteriefylt | 10.0% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 10.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 24.0% | 27.4% |
| Myk skygge | 30.0% | 24.7% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 45.2% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 2.7% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 54.0% | 71.2% |
| Subtile farger | 20.0% | 9.6% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 19.2% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 60.0% | 81.4% |
| Nøytrale toner | 27.5% | 14.0% |
| Mørke toner | 10.0% | 0.0% |
| Monokrom | 2.5% | 4.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 54.0% | 69.9% |
| Balansert | 36.0% | 21.9% |
| Klar og intens | 10.0% | 8.2% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 6.9% |
| Mild | 26.0% | 24.7% |
| Balansert | 12.0% | 12.3% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 32.9% |
| Uttalelse | 20.0% | 23.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 6.9% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 6.9% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 37.0% |
| Sterk fargeharmoni | 24.0% | 32.9% |
| Samstemt palett | 60.0% | 16.4% |
Hvilke verk av Aert Van Der Neer er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 0 |
| River Landscape by Moonligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Frozen River near a Villa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 800 | 0 |
| Landscape at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening View near a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 0 |
| Ship caulking by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Winter Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River view by moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village by a River in Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening View near a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Aert Van Der Neer-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5600 | 86.2% |
| telefoner | 700 | 10.8% |
| nettbrett | 200 | 3.1% |
I hvilke språk følges Aert Van Der Neer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 66.7% |
| Bulgarian | 100 | 11.1% |
| German | 100 | 11.1% |
| Slovenian | 100 | 11.1% |
Hvor mange besøk per dag får Aert Van Der Neer, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Aert Van Der Neer
Hvilket verk av Aert Van Der Neer har flest visninger?
- A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters først, med 1500 visninger, som utgjør 20% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Aert Van Der Neer på OriginalUniqueArt.com?
- 6500 besøk de siste tolv månedene: 1500 til kunstnersiden, 5000 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Aert Van Der Neer?
- Publikum kommer fra enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%); enheter står for 86% av besøkene.
Hvilke verk av Aert Van Der Neer treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Balansert harmoni (Fargeharmoni) får 37% av visningene for 6% av katalogen.