Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Adriaen Brouwer på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Adriaen Brouwer: hva et år med besøk viser
The Smokers er det mest viste verket: 600 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 10% av all oppmerksomhet rettet mot Adriaen Brouwer. Etterfølges av Brawling Peasants og Feeling. Kunstnersiden fikk 1200 besøk og verkene 4700: 5900 totalt. Oppmerksomheten er ned 36% fra Sep 2026 til Oct 2026. Jul 2026 var den travleste måneden med 3500 besøk. Besøkende ser på enheter (86%) og telefoner (14%). De foretrekker Melankolsk (Emosjonell tone): 24% av besøk mot 3% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Adriaen Brouwer
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Adriaen Brouwer.
-
1
The Smokers, 1638
600 visninger · 9.8%
-
2
Brawling Peasants
500 visninger · 8.2%
-
3
Feeling, 1635
500 visninger · 8.2%
-
4
Moonlit landscape, 1636
400 visninger · 6.6%
-
5
In the Tavern
400 visninger · 6.6%
-
6
Twilight Landscape, 1633
300 visninger · 4.9%
-
7
Interior of a Tavern, 1630
200 visninger · 3.3%
-
8
Peasants playing cards in a tavern, 1635
200 visninger · 3.3%
-
9
The Back Operation, 1635
200 visninger · 3.3%
-
10
Farmers Fight Party
200 visninger · 3.3%
Når besøker folk siden til Adriaen Brouwer?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2700 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sep 2026 | 200 | 900 |
| Oct 2026 | 200 | 500 |
Når er verkene til Adriaen Brouwer åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Adriaen Brouwer?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 79.4% | 60.0% |
| Harmonisk | 5.9% | 20.0% |
| Seren | 2.9% | 14.0% |
| Jordnære toner | 5.9% | 2.0% |
| Elegant | 2.9% | 2.0% |
| Nostalgi preget | 0.0% | 2.0% |
| Lekent og muntert | 2.9% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 32.4% | 14.0% |
| Dramatisk | 23.5% | 12.0% |
| Melankolsk | 2.9% | 24.0% |
| Ettertenksomt | 8.8% | 18.0% |
| Rolig | 5.9% | 16.0% |
| Energisk | 8.8% | 8.0% |
| Lekent | 8.8% | 4.0% |
| Anspent | 8.8% | 2.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 86.0% | 73.8% |
| Myk skygge | 6.0% | 21.3% |
| Mild lysstyrke | 4.0% | 3.3% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 1.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 24.0% | 19.7% |
| Subtile farger | 52.0% | 37.7% |
| Balansert mykhet | 22.0% | 37.7% |
| Tydelig fargepreg | 2.0% | 4.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 93.2% | 84.8% |
| Nøytrale toner | 4.5% | 6.5% |
| Mørke toner | 0.0% | 8.7% |
| Monokrom | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 62.0% | 44.3% |
| Balansert | 36.0% | 49.2% |
| Klar og intens | 2.0% | 6.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 46.0% | 19.7% |
| Mild | 36.0% | 42.6% |
| Balansert | 6.0% | 19.7% |
| Sterk kontrast | 4.0% | 3.3% |
| Uttalelse | 8.0% | 14.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 1.6% |
| Mykt sammensatt palett | 4.0% | 16.4% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 18.0% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 44.3% |
| Samstemt palett | 56.0% | 19.7% |
Hvilke verk av Adriaen Brouwer er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In the Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 0 |
| Twilight Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Drunken Peasant in a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Singers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Brawl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The temptation of St Anthony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Caricature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Charlatan (The Oper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old man with a beard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Adriaen Brouwer-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 5100 | 86.4% |
| telefoner | 800 | 13.6% |
I hvilke språk følges Adriaen Brouwer?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 50.0% |
| German | 100 | 25.0% |
| French | 100 | 25.0% |
Hvor mange besøk per dag får Adriaen Brouwer, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 300 |
| Mon 26 Oct | 200 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 400 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov | 200 |
| Fri 6 Nov | 400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 300 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 700 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 500 |
Hva folk spør om angående Adriaen Brouwer
Hvilket verk av Adriaen Brouwer har flest visninger?
- The Smokers først, med 600 visninger, som utgjør 10% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Adriaen Brouwer på OriginalUniqueArt.com?
- 5900 besøk de siste tolv månedene: 1200 til kunstnersiden, 4700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Adriaen Brouwer?
- Publikum kommer fra enheter (86%) og telefoner (14%); enheter står for 86% av besøkene.
Hvilke verk av Adriaen Brouwer treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Melankolsk (Emosjonell tone) får 24% av visningene for 3% av katalogen.