Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Achille Laugé på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Achille Laugé: publikum i et nøtteskall
The Atellier at Alet-les-Bains fanger flest blikk: 700 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 23% av alle visninger av Achille Laugé på OriginalUniqueArt.com. La Route au Lieu-Dit l`Hort, Montpellier og Les meules følger. Achille Laugé har generert 2700 besøk: 500 på kunstnersiden og 2200 på enkeltverk. Færre besøkende i det siste: antall besøk falt 25% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1500 besøk. Publikum har en preferanse for Seren (Stemning): 100% av besøkene, for 43% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Achille Laugé som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Achille Laugé som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
The Atellier at Alet-les-Bains
700 visninger · 23.3%
-
2
La Route au Lieu-Dit l`Hort, Montpellier
600 visninger · 20.0%
-
3
Les meules
500 visninger · 16.7%
-
4
Almond Trees in Blossom near Cailhau, Aude, 1934
400 visninger · 13.3%
-
5
Au Bord du Lac
200 visninger · 6.7%
-
6
The Road of Cailhau, 1909
100 visninger · 3.3%
-
7
The Road with Almond Trees in Autumn, (1921)
100 visninger · 3.3%
-
8
Vase with Flowers
100 visninger · 3.3%
-
9
View of the Port of Collioure from the Point of Saint-Vincent (diptych), (1928)
100 visninger · 3.3%
-
10
Bouquet of Roses in the Glass
100 visninger · 3.3%
Hvor mange ser på Achille Laugé hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
| Oct 2026 | 0 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Achille Laugé sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Achille Laugé?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 42.9% | 100.0% |
| Klassisk | 28.6% | 0.0% |
| Nostalgi preget | 14.3% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 14.3% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 42.9% | 100.0% |
| Ettertenksomt | 28.6% | 0.0% |
| Rolig | 14.3% | 0.0% |
| Alvorstung | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 48.0% | 53.3% |
| Lyssterk | 10.0% | 13.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 3.3% |
| Subtile farger | 30.0% | 6.7% |
| Balansert mykhet | 34.0% | 43.3% |
| Tydelig fargepreg | 22.0% | 46.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 68.9% | 53.6% |
| Naturtoner | 6.7% | 25.0% |
| Pastellfarger | 6.7% | 17.9% |
| Mørke toner | 8.9% | 3.6% |
| Jordnær | 8.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.0% | 0.0% |
| Balansert | 48.0% | 10.0% |
| Klar og intens | 44.0% | 90.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 60.0% | 46.7% |
| Mild | 22.0% | 46.7% |
| Balansert | 10.0% | 6.7% |
| Sterk kontrast | 8.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 0.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 48.0% | 40.0% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 36.7% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 28.0% | 23.3% |
| Samstemt palett | 4.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Achille Laugé vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Les meules | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Almond Trees in Blossom nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 0 |
| The Road of Cailhau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait de Madame Astre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Albert Sarraut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Route au Lieu-Dit l`Hort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 100 |
| View of the Port of Colliou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Road in Champagne near Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Achille Laugé?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange ser Achille Laugé hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 400 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Achille Laugé
Hvilke verk av Achille Laugé vekker mest oppmerksomhet?
- The Atellier at Alet-les-Bains, med 700 visninger (23% av alle visninger for Achille Laugé). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Achille Laugé på OriginalUniqueArt.com?
- 2700 besøk de siste tolv månedene: 500 på kunstnersiden og 2200 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Achille Laugé foretrekker folk?
- Seren (Stemning): 100% av besøkene, mot 43% av katalogen.