Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Wu Guanzhong op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Wu Guanzhong: wat een jaar aan bezoekers laat zien
TREE ROOTS is het meest bekeken werk: 400 weergaven in een jaar, goed voor 17% van alle aandacht voor Wu Guanzhong. Daarop volgen MONTMARTRE OF PARIS en FLOWING. De artiestenpagina ontving 1.500 bezoeken en de werken 1.800: in totaal 3.300 bezoeken. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.800 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (55%), tablets (30%) en telefoons (15%). Ze geven de voorkeur aan Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 57% van de bezoeken tegenover 40% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Wu Guanzhong
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Wu Guanzhong.
-
1
TREE ROOTS
400 bezoeken · 17,4%
-
2
MONTMARTRE OF PARIS
400 bezoeken · 17,4%
-
3
FLOWING
200 bezoeken · 8,7%
-
4
Snow in Beijing
100 bezoeken · 4,3%
-
5
A BANANA GARDEN OF XISHUANGBANNA
100 bezoeken · 4,3%
-
6
RIVER TOWN
100 bezoeken · 4,3%
-
7
LOTUS POND
100 bezoeken · 4,3%
-
8
Peach Blossoms
100 bezoeken · 4,3%
-
9
VILLAGE BY THE RIVERSIDE
100 bezoeken · 4,3%
-
10
THE GREAT WALL
100 bezoeken · 4,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Wu Guanzhong?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 800 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Wu Guanzhong te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Wu Guanzhong?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 13,0% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 39,1% |
| Lichtgevend | 44,0% | 47,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 92,0% | 95,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 4,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 75,6% | 66,7% |
| Pasteltinten | 17,8% | 28,6% |
| Aardse tinten | 4,4% | 4,8% |
| Monochroom | 2,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 80,0% | 73,9% |
| Gebalanceerd | 18,0% | 26,1% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,0% | 4,3% |
| Zacht | 12,0% | 8,7% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 17,4% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 13,0% |
| Verklaring | 54,0% | 56,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,0% | 13,0% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 17,4% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 13,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 56,5% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Wu Guanzhong, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE GREAT WALL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| TREE ROOTS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LOTUS POND | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddy Fields in Yunnan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DRIZZLE IN THE RIVER TOWN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Clock Tower of Beijing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VILLAGE BY THE RIVERSIDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| MONTMARTRE OF PARIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| TAIHU ROCK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Wu Guanzhong per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 1.800 | 54,5% |
| tablets | 1.000 | 30,3% |
| telefoons | 500 | 15,2% |
In welke talen wordt Wu Guanzhong gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 600 | 66,7% |
| Duits | 200 | 22,2% |
| Koreaans | 100 | 11,1% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Wu Guanzhong, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 600 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 300 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 300 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Wu Guanzhong
Welk werk van Wu Guanzhong is het meest bezocht?
- TREE ROOTS eerst, met 400 bezoeken, goed voor 17% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Wu Guanzhong op OriginalUniqueArt.com?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.500 naar de artiestenpagina, 1.800 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Wu Guanzhong?
- Het publiek komt via apparaten (55%), tablets (30%) en telefoons (15%); apparaten is goed voor 55% van de bezoeken.
Welke werken van Wu Guanzhong sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 57% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.