Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Hart op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Hart: het publiek in één oogopslag
Scene at Napanoch trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven van William Hart op OriginalUniqueArt.com. Cattle and Landscape en Tivoli Falls volgen. William Hart trok 1.300 bezoeken aan: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 900 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 82% van de bezoeken, voor 61% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van William Hart die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van William Hart die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Scene at Napanoch, 1883
200 bezoeken · 18,2%
-
2
Cattle and Landscape, 1880
100 bezoeken · 9,1%
-
3
Tivoli Falls, 1851
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Study for View of the Valley of the White Mountains, New Hampashire, 1857''', 1857
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Hudson River Landscape, 1879
100 bezoeken · 9,1%
-
6
The Last Gleam, 1865
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Deer in the Adirondacks, 1878
100 bezoeken · 9,1%
-
8
View of New Hampshire
100 bezoeken · 9,1%
-
9
New London, Connecticut
100 bezoeken · 9,1%
-
10
Grand manan
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bekijken William Hart per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van William Hart bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van William Hart?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,3% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 39,1% | 54,5% |
| Gematigde luminantie | 34,8% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 17,4% | 18,2% |
| Lichtgevend | 4,3% | 9,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 4,3% | 9,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,5% | 45,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,4% | 27,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 21,7% | 18,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 57,9% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 21,1% | 37,5% |
| Donkere tinten | 15,8% | 12,5% |
| Pasteltinten | 5,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,7% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 60,9% | 81,8% |
| Levendig | 30,4% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 8,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 4,3% | 18,2% |
| Verklaring | 82,6% | 81,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,3% | 9,1% |
| Zacht gemengd palet | 13,0% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,2% | 45,5% |
| Harmonieus palet | 21,7% | 36,4% |
Welke werken van William Hart trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hudson River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tivoli Falls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rocky Coast at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Maine Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for View of the Valle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene - Valley of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset in the Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Gleam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Land, Keene Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer in the Adirondacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen William Hart?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken William Hart per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over William Hart
Welke werken van William Hart trekken de meeste aandacht?
- Scene at Napanoch, met 200 weergaven (18% van alle weergaven van William Hart). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken William Hart op OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele werken.
Welke werken van William Hart worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 82% van de bezoeken, tegenover 61% van de catalogus.